13.03.2018, Redakce

Lucie Filová: Doufám, že tým zůstane na domácí vítězné vlně

Lucie Filová: Doufám, že tým zůstane na domácí vítězné vlněFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na akciovou společnost KLIKA-BP, která náleží mezi nové partnery jihlavského fotbalu. Dotazy jsme položili marketingové specialistce Lucii Filové.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
V rámci sponzoringu sportovního týmu jsme nováčci, takže od začátku této sezóny.

Co je pro vaši firmu motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Jsme jihlavská firma, chtěli jsme být vidět i v rámci regionu, tak nám přišlo logické vybrat si jeden z jihlavských klubů a podpořit ho. Fotbal je nám bližší.

Hrála jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Já určitě ne. Fotbal mám ráda, a díky tomu, že mám doma tři fotbalisty, mám i docela přehled, ale nikdy jsem neměla ambice se do hry zapojit.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byla jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Chodím na všechny domácí zápasy FC Vysočina, na ty venkovní ligové z časových důvodů nejezdím, ale samozřejmě sleduji výsledky případně zápas v TV, když je příležitost.

Co zápasy české reprezentace nebo českých klubů v evropských pohárech? Vyrazila jste i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Ano, občas někam vyrazíme.  Velkým zážitkem byl pro kluky výlet do Říma na zápas pražské Sparty proti italskému Laziu, kde Sparta zvítězila 3:0.

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Moji synové hrají za žákovské a dorostenecké kategorie FC Vysočina, takže sleduji výsledky týmů od mladších žáků v podstatě až po juniorku. Chodím na všechny domácí zápasy kategorie U14, U15 a U17.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku?
Samozřejmě mě mrzí, že FC Vysočina opět bojuje o záchranu v 1. lize. Po podzimní části tohoto ročníku jsem byla hodně zklamaná, poslední dva zápasy proti Brnu a Slovácku jsme měli vyhrát, výkon týmu byl strašný. Ale samozřejmě mě potěšil start jarní části sezony, kde FC Vysočina všechny zaskočila ziskem plného počtu bodů z úvodních tří zápasů. To čekal asi málokdo. Doufám, že to hráči dotáhnou do úspěšného konce a ligu udrží.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Za nejhorší považuji poslední dva zápasy podzimní části sezony, kdy jsme prohráli 0:2 s Brnem a 2:1 na Slovácku. Naopak samozřejmě úvodní tři zápasy jarní části, hlavně ten proti Teplicím, kdy byla radost se na výkon týmu dívat.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděla?
Ráda bych viděla odchovance FC Vysočina – Standu Tecla, Lukáše Masopusta, Matěje Vydru, Tomáše Kučeru... Stejně tak i gólmana Honzu Hanuše.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Doufám, že tým zůstane na domácí vítězné vlně a tipuji výhru 2:1!

o společnosti KLIKA-BP, a.s.

Společnost KLIKA-BP, a.s. působí na trhu již 25 let a specializuje se na komplexní dodávky v požární ochraně budov v České Republice a na Slovensku. Dodáváme, instalujeme a následně provádíme servis stabilních hasicích zařízení vodních i plynových. Zajišťujeme ochranu ocelových a betonových konstrukcí nástřiky, provádíme aplikaci protipožárních ucpávek a těsnění, zajistíme dodávku přenosných hasicích přístrojů a bezpečnostních fotoluminiscenčních tabulek. Sídlíme v Jihlavě, kde máme i unikátní školicí centrum s instalací všech typů stabilních hasicích zařízení. Máme za sebou zajímavé projekty, kdy systémy naší společnosti chrání například depozitář Národní knihovny, Ústav organické chemie a biochemie v Praze. Momentálně spolupracujeme na výstavbě Národního fotbalového stadionu v Bratislavě, kde instalujeme naše technologie.

www.klika.cz

 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu