02.03.2018, Redakce

Martin Svědík zvolen Trenérem měsíce února!

Martin Svědík zvolen Trenérem měsíce února!Ligová fotbalová asociace (LFA) rozdala ceny pro nejlepšího fotbalistu a trenéra měsíce. Trofeje míří do Karviné a Jihlavy, konkrétně do rukou útočníka Tomáše Wágnera a kouče Martina Svědíka. Ten je teprve druhým lodivodem FC Vysočina, který toto ocenění získal! Naposledy cenu obdržel trenér Petr Rada za březen 2014.

 

Jak LFA volbu Martina Svědíka okomentovala?

Parádní start do druhé části sezony prožila i Jihlava, která na úvod jara šokovala skalpováním dvou obřích favoritů - Slavie a Plzně. Nejdřív si mužstvo z Vysočiny doma vyšláplo na červeno-bílé (1:0), poté stejným výsledkem obralo o body i suverénní Viktorii. A to dokonce na jejím hřišti, kde Plzeň nepustilo do žádné stoprocentní šance.

Vděčit za to Jihlavští mohou hlavně novému trenérovi Martinu Svědíkovi. Ten dokonalou taktikou vymazal i největší hvězdy soupeře a z mužstva na odpis vytvořil nebezpečného dravce, který se odrazil ze dna tabulky a od čtrnáctého Slovácka ho momentálně dělí jen horší skóre.

"Stojí za tím tvrdá práce. Pročistil se trošku kolektiv. Cítím na mužstvu, že se z něj stal dobře fungující soubor. Když hrajete o záchranu, je nezbytné, aby se vytvořil konsolidovaný tým s velice silnou defenzivou. To se nám teď dvě kola dařilo," chválil Svědík, který po dvou nečekaných výsledcích musí držet hráče při zemi.

"Člověk musí krotit takové věci, které tam byly už po Slavii. Ale kluci jsou rozumní a nějakým způsobem i oni vědí, o co hrajeme. Každý zápas je jiný a do každého zápasu musí jít s maximálním nasazením, aktivitou a soudržností. Jenom tak můžeme uspět," poznamenal kouč Jihlavy.

 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu