04.01.2018, Miroslav Fuks

Zimní tréninkový blok zahájila i juniorka

Zimní tréninkový blok zahájila i juniorkaUž v polovině února se roztočí kola Juniorské ligy, tudíž včera zahájil zimní přípravu i juniorský mančaft FC Vysočina. Kádr trenéra Pavla Procházky má zatím do konečné jarní podoby daleko, neboť lze očekávat odchody na hostování či hráčské posuny z kádru „áčka“.

 

„První trénink jsme absolvovali ve středu odpoledne na umělé trávě v Lukách nad Jihlavou. V nadcházejících dnech a týdnech budeme dle možností a počasí kombinovat větší i menší umělou trávu v Jihlavě, posilovnu, cvičební sál a též jistě dojde i na výběhy v terénu. Týdně budeme absolvovat 7 či 8 tréninkových jednotek, které o víkendu doplní jedno utkání. První máme na programu až 20. ledna proti diviznímu SFK Vrchovina,“ informoval trenér Pavel Procházka.

Jeho tým oproti podzimu postrádá Svatíka, Smejkala, Dujmoviće, Mašiće a gólmana Koláře,, kteří byli zařazeni do přípravy prvního týmu. Naopak se z hostování vrátili Hron (Příbram), Pedro, Šerý (oba Zápy) a brankář Konrád (Žďár nad Sázavou). Z dorostu byl do přípravy zařazen útočník Lorenc. S juniorkou od čtvrtka začala trénovat i čtveřice Soukup, Mišůn, Vedral a Duba, u nichž by však v brzké době mělo dojít k odchodu na hostování. Brankář Soukup by se měl od pondělí zařadit do přípravy druholigové Viktorie Žižkov. „Těší mne, že se do tréninku naplno zapojili uzdravení Kolčava, Svoboda a Časta. U Sargsyana, který v listopadu podstoupil operaci křížového vazu v koleni, bude tréninková absence delší,“ doplnil Procházka.

 
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu