06.10.2017, Miroslav Fuks

Ivan Kopecký: Pauzy jsme využili nejen k oživení kondice

Ivan Kopecký: Pauzy jsme využili nejen k oživení kondiceFotbalisté FC Vysočina v končícím reprezentačním týdnu oživovali kondici, dali prostor k uzdravení marodům, umožnili přípravu s prvním týmem i vybraným dorostencům a juniorům a závěr celého mikrocyklu obstaralo modelové utkání proti juniorce.

 

„Jak už bývá v týdnu bez mistrovského utkání pravidlem, tak jsme se koncertovali na oživení kondice hráčů. Hodně jsme na ní pracovali zejména od úterý do čtvrtku. Přestože v tomto týdnu dost pršelo, tak jsme našli velmi dobré podmínky na hřišti ve Vyskytné, v areálu Na Stoupách a v posilovně na stadiónu. Pátek pak náležel přípravnému či spíše modelovému utkání proti hráčům z kádru juniorky. Hodně jsme hráče protočili s cílem udržet je v herní zátěži,“ okomentoval program tohoto týdne trenér Ivan Kopecký.

Reprezentační povinnosti si momentálně plní Urblík a Ikaunieks. Klíma se měl připojit k výběru reprezentace U20, ovšem zhatily to zdravotní problémy, kvůli nimž nefiguroval ani v nominaci pro ligové utkání proti Olomouci. Kteří další fotbalisté měli v tomto týdnu úlevy? „Na marodce jsou samozřejmě nadále Nerad a Štěpánek. Prostor k doléčení dostali Pecháček a Zoubele. Pro dnešní utkání navíc obdrželi volno Vaculík a Hanuš. I proto jsme v reprezentační pauze do přípravy „áčka“ znovu zařadili hráče, které nám vytipovali trenéři staršího dorostu U19 a juniorky. Jednalo se o Radka Matulku, Tomáše Svobodu, Tomáše Lorence, Tomáše Smejkala a Martina Svatíka. Jeden trénink s námi absolvoval i Patrik Demeter,“ doplnil Kopecký.

Sestavy v modelovém utkání:

„A“: Rakovan – Tlustý, Krejčí, Rosa, Mišůn – Nový, Daníček - Záviška, Dvořák, Popović – Rabušic. Střídali: Soukup, Fulnek.

JUN: Kolář – Vrzal, Beseda, Dujmović, Keresteš – Demeter, Svatík – Vašíček, Fikar, Novotný – Marcin.

fotografie z dnešního utkání - TADY

 
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu