09.11.2016, Redakce

Využijte FC Vysočina CASHBACK CARD! Společně budeme silnější!

Využijte FC Vysočina CASHBACK CARD! Společně budeme silnější!FC Vysočina CASHBACK CARD představuje nově vzniklou věrnostní kartu klubu, díky které získáte peníze zpět z každého nákupu a zároveň se tak bezplatně stanete sponzorem FC Vysočina! S kartou můžete využít slevy u vybraných partnerských společností po celém světě a nezáleží na tom, zda nakupujete přímo v kamenném obchodě nebo třeba u online obchodníka. Vydání originální karty je zcela zdarma!

 

K čemu karta slouží a co karta přinese klubu?

Každý majitel FC VYSOČINA CASHBACK CARD obdrží z každého svého nákupu u partnerské společnosti až 5% zpět na svůj bankovní účet. Mimo to také automaticky získá tzv. nákupní body, které si dodatečně může směnit za další akce u partnerských společností.

Výhoda pro FC Vysočina spočívá v tom, že když vydá kartu právě ona, tak z každého nákupu, který uskuteční jednotlivý fanoušek, obdrží pokaždé 0,5% na svůj bankovní účet od partnerské společnosti, kde fanoušek nakoupil. Je to v podstatě poděkování za to, že tam fanoušek nakoupil. Tím FC Vysočina získá nemalé finanční prostředky na další rozvoj klubu.

Co to pro Vás znamená?

Necháte si zdarma vystavit FC Vysočina CASHBACK CARD. Budete chodit nakupovat, tak jak jste zvyklí a jen se navíc prokážete věrnostní kartou. Tím ušetříte Vaše peníze, automaticky podpoříte klub a navíc také dvě celosvětové nadace!

Pojďme naplnit heslo SPOLEČNĚ JSME SILNĚJŠÍ a nakupujme společně!

Registrovat se můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře na klubovém webu - ZDE.

Registrace též probíhají během ligových utkání FC Vysočina v prostorách klubového FANSHOPU pod novou tribunou. Mimo tyto zápasy se můžete zaregistrovat u obchodníka Lyoness – Vinotéka U Zastávky na adrese Havlíčkova 18, 586 01 Jihlava (naproti OD Billa), kde též získáte kompletní informační servis a odpovědi na dotazy.

Kontaktovat lze též na emailu: cashbackcard@fcvysocina.cz nebo tel.: 605 920 381.

Seznam jihlavských obchodníků, kde lze uplatnit FC Vysočina CASHBACK CARD - ZDE.
 
POZOR: obchodníci jako OMV, Baťa, MacDonalds, Takko, Sportisimo, Humanic, Marks a Spancer a někteří další akceptují pouze své originální poukázky. Ty si zakoupíte ve Vinotéce u Zastávky na adrese: Havlíčkova 18, 586 01 Jihlava. Pomocí těchto poukázek potom platíte u těchto obchodníků.

 
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu