15.12.2015, Miroslav Fuks

FC Vysočina na stadiónu rozšiřuje VIP prostory

FC Vysočina na stadiónu rozšiřuje VIP prostoryNa stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě vypukl po skončení podzimní sezóny stavební ruch. FC Vysočina zde na své náklady a s přispěním řady svých sponzorů a reklamních partnerů zahájil práce na rozšíření stávajících kapacitně nevyhovujících VIP prostor.

 

Zázemí VIP Exclusive v sídle klubu pod tribunkou při každém domácím utkání SYNOT ligy zažívá nápor ze strany hostů zápasu a nejvýznamnějších reklamních partnerů klubu. Jeho prostory byly dimenzovány pro požadavky druhé nejvyšší soutěže a nyní jsou nedostatečné. Vedení FC Vysočina tedy přistoupilo k vlastní investici klubu, jejíž rozpočet se blíží částce 1,3 milionů korun. Výsledkem by měla být vkusná přístavba, která VIP zázemí rozšíří o 50 metrů čtverečních. Obdobně velkou plochou pak bude disponovat venkovní terasa kolem nových prostor.

„Odstrojili jsme stávající střešní konstrukci a upravili jsme nosné zdi pro položení nových stropních panelů spirol. Věříme, že stavební práce budou plynule pokračovat tak, abychom hosty zápasu mohli v nových prostorách přivítat na startu jara, kdy pravděpodobně 20. února budeme hostit Slavii Praha,“ uvedl Jindřich Březina, technický manažer klubu.

  • fotografie z průběhu stavby naleznete ZDE


 
Aktuálně

Vysočina si z Ústí nad Labem odváží 3 body!

V úvodním utkání druhého kola Fortuna národní ligy prohrálo Ústí nad Labem s Vysočinou Jihlavou 1:2. Na první branku zápasu se dlouho nečekalo, po rohovém kopu ji dal ve 13. minutě devatenáctiletý Fares Shudeiwa. Ústí ještě v nastavení snížilo na rozdíl jedné branky, ale víc Jihlava soupeři nedolila a odváží si 3 body! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu