Podzimní slevy ve fanshopu | FC Vysočina Jihlava
Podzimní slevy ve fanshopu
Podzimní slevy ve fanshopu jsou tady! Přelom roku je tradičně spojen se slevami v klubovém fanshopu a výjimkou není ani tento podzim. Slevy se dotknou třech druhů vybraného zboží.

Nejvýraznější sleva se dotkne klubové polokošile Adidas, která zlevní ze současných 600,- Kč na 500,- Kč. Další sleva se týká dámského trika „I love FCV“, kde dojde ke slevě o 50 Kč z 250,- Kč na 200,- Kč. Třetí slevou dojde ke změně ceny u autošály FC Vysočina, která bude též zlevněna o 50 Kč.

  • Veškerý sortiment fanshopu naleznete ZDE

Pokračovat na další článek:

FC Vysočina proti Chrudimi touží po vítězné domácí tečce

Před fotbalisty FC Vysočina je 28. kolo Chance Národní Ligy, které je pro ně zároveň posledním domácím duelem v sezóně. Poslední dvě kola totiž Jihlava odehraje na stadiónech soupeřů, tudíž máte v neděli 11. května od 17:00 hodin poslední možnost svůj tým podpořit. V bitvě proti Chrudimi, která je už jistým účastníkem baráže, bude ve hře nejen jistota setrvání ve II. lize.