07.07.2014, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina nabrali směr Horní Rakousko

Fotbalisté FC Vysočina nabrali směr Horní RakouskoFotbalisté FC Vysočina dnes absolvovali dopolední trénink, vychutnali si oběd v Hotelu Gustav Mahler, poté usedli do autobusu a nabrali směr Horní Rakousko. U našich jižních sousedů setrvají v rámci herního soustředění do neděle 13. července. Čekají na ně dvě náročné herní prověrky - proti Neftchi Baku a OSC Lille.

 

Kádr se pro soustředění nerodil lehce. Na poslední chvíli z něj vypadl zraněný Marek Jungr, navíc se na dopoledním tréninku střetli hlavami Šimonek a Krejčí, kteří tak vinou tržných ran na hlavě nejsou schopní nastoupit do zítřejšího duelu proti Neftchi Baku. Trojice Jan Kosak, Vojtěch Přeučil a Jan Urbánek je momentálně na testech v prvoligových a druholigových klubech a hledání vhodných hostování čeká i na Jakuba Teplého a Jindřicha Kučeru. Klub neprojevil zájem o testované krajní obránce Martina Sladkého, Žarka Udovičiće a Damira Rašiće. Naopak se sportovní vedení klubu dohodlo na prodloužení smlouvy se stoperem či pravým obránce Petrem Tlustým. Zároveň se do Jihlavy vrátil sparťanský host Adam Jánoš. Právě on a spolu s ním i Lukáš Masopust a Matúš Marcin budou na soustředění v intenzivní péči nového kondičního trenéra Jana Budějského, aby byli co nejdříve schopní zápasové zátěže.

Nominace na soustředění v Horním Rakousku:

Brankáři: Blažek, Hanuš, Vejmola
Obránci: Krejčí, Kryštůfek, Marek, Šourek, Tlustý, Vidlička
Záložníci: Fulnek, Jánoš, Kliment, Koloušek, T.Kučera, Kukoľ, Masopust, Vaculík
Útočníci: Harba, Marcin, Mešanović, Šimonek
Absence: Jungr (zranění)

Prvoligový kádr FC Vysočina stráví herní soustředění v idylickém čtyřhvězdičkovém hotelu Robinson Club Ampflwang, který vyrostl v golfovém areálu nedaleko městečka Ampflwang im Hausruckwald. Nedílnou součástí soustředění budou i dvě náročné prověrky proti zahraničním klubům. V úterý 8. července nastoupí FC Vysočina ve Strasswalchenu proti nejúspěšnějšímu ázerbájdžánskému klubu Neftchi Baku, které v posledních letech pravidelně účinkuje v evropských pohárech. Ještě těžší test bude na tým kouče Petra Rady čekat v sobotu 12. července, kdy v Salzburgu nastoupí proti OSC Lille, 3. celku uplynulého ročníku nejvyšší francouzské soutěže a účastníkovi 3. předkola nadcházejícího ročníku Ligy mistrů. V jeho kádru působí bývalý český reprezentant David Rozehnal. Původně plánované přípravné utkání s Dynamem České Budějovice, které se mělo uskutečnit na cestě zpět, bylo zrušeno.

 
Aktuálně

Starší dorost rozstřílel divizní Ždírec nad Doubravou

Starší dorost U19 dosáhl cenného vítězství, když nadělil pět branek mužskému celku Ždírce nad Doubravou, jenž nastupuje v divizi - 5:1 (2:1). Jedna branka v síti soupeře byla vlastní a o další čtyři se podělili Radek Křivánek, Tomáš Svoboda, Václav Havlín a Mirek Malata. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu