19.05.2014, Miroslav Fuks

Areál FC Vysočina hostil krajské finále McDonalds Cupu

Areál FC Vysočina hostil krajské finále McDonalds CupuAreál FC Vysočina v pondělí 19. května hostil krajské finále McDonalds Cupu. Šest celků vzešlých z okrskových a okresních finále bojovalo o jedno místo v republikovém finále, které je na programu ve dnech 9. – 10. června v Uherském Hradišti. Patrony turnaje byli zkušení fotbalisté FC Vysočina Václav Koloušek a Ondřej Šourek, kteří se velkého zájmu absolvovali autogramiádu, pózovali na fotografiích a předávali množství cen a medailí.

 

Finálový zápas a slavnostní ceremoniál si nenechal ujít ani jihlavský primátor Jaromír Vymazal, který sledoval koncert třebíčské ZŠ Bartuškova. Ta si vítězstvím nad ZŠ Švermova ze Žďáru nad Sázavou zajistila místo ve finálovém klání McDonalds Cupu. Zklamáním bylo až třetí místo pořádající ZŠ Evžena Rošického.

Ta si alespoň trochu spravila chuť v turnaji mladší kategorie (ročníky 2004 a 2005), které však postrádá své celorepublikové vyvrcholení. ZŠ Evžena Rošického v krajském finále v penaltovém rozstřelu porazila další jihlavskou ZŠ – Seifertova. Třetí pozici brala ZŠ Oslavická z Velkého Meziříčí.

  • bohatou fotogalerii z akce naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina si z Ústí nad Labem odváží 3 body!

V úvodním utkání druhého kola Fortuna národní ligy prohrálo Ústí nad Labem s Vysočinou Jihlavou 1:2. Na první branku zápasu se dlouho nečekalo, po rohovém kopu ji dal ve 13. minutě devatenáctiletý Fares Shudeiwa. Ústí ještě v nastavení snížilo na rozdíl jedné branky, ale víc Jihlava soupeři nedolila a odváží si 3 body! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu