21.05.2014, Miroslav Fuks

Urbanec: Chtěli jsme podpořit dlouhodobé účinkování klubu v lize

Urbanec: Chtěli jsme podpořit dlouhodobé účinkování klubu v lizeFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. Vytvořili jsme proto pravidelnou rubriku, která si bude klást za cíl bližší představení reklamních partnerů FC Vysočina. Aktuálně naše volba padla na společnost Huhtamaki ČR, a.s. se sídlem v Přibyslavicích. Firma je součástí finské nadnárodní společnosti a zabývá se výrobou a prodejem obalů z nasávané kartonáže. Dotazy jsme položili panu Ivo Urbancovi, řediteli této společnosti.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
S podporou FC Vysocina jsme zacali uz v roce 2007.

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Kraj Vysočina čekal velmi dlouho na to, než se tu bude hrát nejvyšší fotbalová soutěž. Bohužel, po postupu FC Vysočina v roce 2005 následoval rychlý sestup. Proto jsem měl potřebu alespoň částečně podpořit jihlavský klub v tom, aby účinkování v nejvyšší soutěži nebylo jen dočasnou záležitostí.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Ano, od dětství jsem hrál aktivně fotbal, převážně v třebíčských oddílech a také v Přibyslavicích a Opatově. Nyní již hrávám pouze v zimě a to sálový fotbal, kde přece jen není nutné tolik běhat. Fotbal pro mě podobně jako pro mého otce znamená mnoho, je to můj nejoblíbenější sport.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Rád bych navštěvoval alespoň domácí zápasy FC Vysočina častěji, ale časově mi to příliš nevychází.

Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Je to podobné, jako u předchozího dotazu. Jsem rád, pokud mohu vidět zápasy naší reprezentace či českých klubů v evropských pohárech alespoň v televizi. Čas od času si ale udělám radost a navštívím nějaký zápas v zahraničí (Real Madrid, Chelsea, Bayern Mnichov).

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Nesleduji.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v této sezóně?
Po nepříliš úspěšném podzimu jsem měl obavu, aby FC Vysočina nebojoval o záchranu. Stává se často, že po prvním roce v nejvyšší soutěži, plném nadšení, je druhý rok pro tým kritický. Naštěstí jarní výsledky posunuly jihlavský klub do středu tabulky, takže sezónu asi lze hodnotit úspěšně.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Mám rád duely, kdy se FC Vysočina poměřuje s nejlepšími týmy ligy. Takže asi zápasy se Spartou a Plzní, i když výsledkově nedopadly pro Jihlavu dobře.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
Na to nedokážu odpovědět, vzhledem k minimálním návštěvám zápasů, ale letní příchod Harise Harby z Hradce Králové byl asi dobrý nákup.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Hráče typu Stanislava Tecla, který svými góly výrazně pomohl Vysočině v loňském roce.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu proti FK Příbram?
Věřím, že FC Vysočina v posledním domácím zápase potvrdí jarní formu, vyhraje a minimálně udrží pěkné 8. místo v tabulce!

Areál Huhtamaki ČR, a.s. v Přibyslavicích.

 
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu