14.05.2014, Miroslav Fuks

Vysočina tréninkový blok uzavře zápasem proti Dukle

Vysočina tréninkový blok uzavře zápasem proti DukleDvě kola před koncem fotbalové sezóny se Gambrinus liga zastavila. O tomto víkendu se pozornost fotbalové veřejnosti upře na atraktivní finále Poháru České pošty, kdy v Edenu proti sobě nastoupí Sparta a proti Plzni. Jak narušení zápasového cyklu využijí fotbalisté FC Vysočina?

 

„Pauzy využíváme k intenzivnímu a náročnějšímu tréninku. Před koncem sezóny hráčům „dobíjíme baterie“. Zároveň někteří hráči léčí drobné šrámy. A protože nejlepším tréninkem je zápas, tak jsme si na pátek 16. května domluvili přípravný duel proti Dukle Praha. Zasáhnou do něj všichni dostupní a zdraví hráči, tudíž nebudou k dispozici zranění Kosak, Marcin a Kukoľ. Neplánujeme, že bychom využili některé fotbalisty z kádru juniorky, která má nyní hodně nabitý program,“ informoval asistent trenéra Zdeněk Klucký.

Asistent kouče Petra Rady se též stručně vrátil k poslednímu ligovému duelu na Baníku Ostrava: „Zápas jsme s hráči důkladně rozebrali. Naše výtky se týkaly zejména jejich koncentrace na jednotlivé momenty zápasu a motivace v daném utkání, kde nepochybně sehrálo roli podvědomí hráčů, že už po náročných jarních bojích dosáhli na záchranu. Sezóna nám však rozhodně ještě nekončí. Příští neděli musíme udělat maximum pro to, abychom se s našimi skvělými fanoušky v tomto ročníku Gambrinus ligy rozloučili vítězně a po výborném výkonu. Zároveň chceme Příbrami alespoň částečně oplatit podzimní debakl.“

Přípravný zápas proti Dukle Praha se uskuteční na hlavním stadiónu v Jiráskově ulici v pátek 16. května od 13:00 hodin. Vstupné je zdarma.

 
Související
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu