11.03.2014, Miroslav Fuks

Využijte předprodeje vstupenek na páteční bitvu proti Teplicím!

Využijte předprodeje vstupenek na páteční bitvu proti Teplicím!Zopakují fotbalisté FC Vysočina i do třetice výborný výkon? Zaplní jejich příznivci opět stadión v Jiráskově ulici? Připíše si jihlavský tým historicky první výhru nad Teplicemi? Předvedou hosté své velké ofenzivní nadání? Nejen tyto otázky se nabízí v souvislosti s pátečním atraktivním a nesmírně důležitým duelem 20. kola Gambrinus ligy mezi FC Vysočina a FK Teplice!

 

Mnohé fanoušky též napadne, nakolik návštěvu očekávaného fotbalového duelu ovlivní termínová kolize s hokejovým play-off, kdy HC Dukla ve svém prostředí nastoupí proti Olomouci? „Při vědomí této termínové kolize jsme včas vstoupili do jednání s HC Dukla a shodli jsme se na kompromisním řešení, které snad vychází vstříc všem sportovním příznivcům v Kraji Vysočina. Hokejisté proto v pátek k 3. utkání semifinále play off nastoupí o půlhodiny dříve, než je tomu obvyklé. Zároveň utkání nejvyšší fotbalové soutěže dozná dvouhodinového posunu oproti původnímu plánu a odehraje se pod reflektory umělého osvětlení od 20:00 hodin. Je výborné, že kluby byly schopné ústupků a navíc na nadcházející duely fanoušky zvou ruku v ruce v rámci reklamní kampaně „Společně za Jihlavu!“. Věříme, že oba stadióny budou v pátek zaplněné a oba jihlavské celky se dočkají zasloužené podpory svých příznivců,“ uvedl Miroslav Fuks, marketingový manažer FC Vysočina.

Kde a jak zakoupit vstupenky na páteční utkání proti FK Teplice?

  • on-line nákup vstupenek do všech sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od úterý 11. března 2014. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6.
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 13. března v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 18:30 hodin
  • Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod.

 
Související
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu