11.03.2014, Miroslav Fuks

Využijte předprodeje vstupenek na páteční bitvu proti Teplicím!

Využijte předprodeje vstupenek na páteční bitvu proti Teplicím!Zopakují fotbalisté FC Vysočina i do třetice výborný výkon? Zaplní jejich příznivci opět stadión v Jiráskově ulici? Připíše si jihlavský tým historicky první výhru nad Teplicemi? Předvedou hosté své velké ofenzivní nadání? Nejen tyto otázky se nabízí v souvislosti s pátečním atraktivním a nesmírně důležitým duelem 20. kola Gambrinus ligy mezi FC Vysočina a FK Teplice!

 

Mnohé fanoušky též napadne, nakolik návštěvu očekávaného fotbalového duelu ovlivní termínová kolize s hokejovým play-off, kdy HC Dukla ve svém prostředí nastoupí proti Olomouci? „Při vědomí této termínové kolize jsme včas vstoupili do jednání s HC Dukla a shodli jsme se na kompromisním řešení, které snad vychází vstříc všem sportovním příznivcům v Kraji Vysočina. Hokejisté proto v pátek k 3. utkání semifinále play off nastoupí o půlhodiny dříve, než je tomu obvyklé. Zároveň utkání nejvyšší fotbalové soutěže dozná dvouhodinového posunu oproti původnímu plánu a odehraje se pod reflektory umělého osvětlení od 20:00 hodin. Je výborné, že kluby byly schopné ústupků a navíc na nadcházející duely fanoušky zvou ruku v ruce v rámci reklamní kampaně „Společně za Jihlavu!“. Věříme, že oba stadióny budou v pátek zaplněné a oba jihlavské celky se dočkají zasloužené podpory svých příznivců,“ uvedl Miroslav Fuks, marketingový manažer FC Vysočina.

Kde a jak zakoupit vstupenky na páteční utkání proti FK Teplice?

  • on-line nákup vstupenek do všech sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od úterý 11. března 2014. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6.
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 13. března v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 18:30 hodin
  • Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod.

 
Související
Aktuálně

Souhrn základních hráčských statistik za ročník 2023/24

Přinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina za skončeným soutěžním ročníkem 2023/24 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za 30 druholigových a 3 pohárové zápasy. Jihlava do něj nasadila celkem 29 fotbalistů s aktuálním věkovým průměrem pouhých 23 let. Z toho hned 16 odchovanců klubu! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu