31.01.2014, David Zeman

Dorost nadělil Humpolci pět gólů

Dorost nadělil Humpolci pět gólůDorost U19 se v dalším přípravném zápase střetl s "A" týmem Humpolce. Vysočina se dostala do dvoubrankového vedení, ale Humpolec ještě před přestávkou stihl snížit. Ve druhé půlce naši dorostenci přidali ještě tři góly a utkání tak skončilo 5:1 (2:1).

HumpolecHumpolec
přát., středa 29.1.2014, 18:00
1:5
(1:2)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost

Góly: 06. Duba, 32. Čáp, 54. Šerý M., 70. Mazel, 90. Zábrodský.
FC Vysočina dorost: Sestava 1.pol.: Konrád - Jančík, Rychetník, Košík (30. Vedral), Fiala - Bajer, Spirkoski, Zábrodský, Mazel - Duba, Čáp. Sestava 2.pol.: Konrád - Hekerle, Rychetník (60. Košík), Vedral, Šerý D. - Haala, Spirkoski (60. Zábrodský), Vitásek, Mazel - Šerý M., Duba (55. Čáp).

"Odehráli jsme dobrý zápas. V prvním poločase jsme měli utkání pod kontrolou, vstřelili jsme dvě branky a zaslouženě vedli. V závěru poločasu jsme udělali chybu při rohu a soupeř snížil. Ve druhé půli jsme se prosadili více a nakonec vyhráli větším rozdílem. Mohli jsme si v utkání vyzkoušet věci z tréninkového procesu a velká část z nich se tam objevila, což nás těší. Nicméně tam byli pasáže, kdy jsme nehráli dle představ a z utkání jsme vypadávali. Musíme dál pracovat na herních variantách a posouvat se krůček po krůčku. Kluci udělali velký pokrok a jako tým jsme stále více kompaktnější. Soupeř nás prověřil, nebylo to jednoduché utkání, i když vítězství je poměrně vysoké. Čeká nás hodně práce, protože dorostenecká liga bude daleko náročnější. Máme ještě tři utkání a během nich se sestava dotvoří a vykrystalizuje. S výkonem jsme spokojeni, ale rezervy pořád máme." okomentoval utkání trenér David Oulehla.