20.12.2013, Miroslav Fuks

Masopust, Tecl a Jan Kopic se vrátili na ZŠ Evžena Rošického

Masopust, Tecl a Jan Kopic se vrátili na ZŠ Evžena RošickéhoZákladní škola Evžena Rošického v Jihlavě zažila v poslední školní den roku 2013 velkou slávu. Za účasti svých úspěšných absolventů zde byla otevřena sportovně laděná stěna u vstupu do základní školy a poté fotbalisté Lukáš Masopust, Jan Kopic a Stanislav Tecl a plavci Jana Bukovanová, Alena Nývltová a Vojtěch Simbartl absolvovali zajímavou besedu s žáky sportovních tříd.

 

Ředitel základní školy František Svoboda milé hosty nejprve přivítal v ředitelně a při té příležitosti došlo na přípitek, předání školních triček a na oplátku předání dárku v podobě plzeňského dresu Stanislava Tecla. Následovalo odhalení za igelity skryté stěny, jejíž tapeta nyní kombinuje znak školy s motivem stadiónu FC Vysočina a bazénu v ulici Evžena Rošického. Na ní postupně přibudou podepsané fotografie úspěšných absolventů školy. Fotbalisty zde budou krom zúčastněné trojice reprezentovat též Michael Rabušic, Matěj Vydra a Theodor Gebre Selassie.

Poté už v zaplněné tělocvičně následovala zajímavá beseda úspěšných sportovců se současnými žáky sportovních tříd ZŠ Evžena Rošického. Beseda byla vhodně proložená soutěžemi a sportovním kvízem. Tečku za vydařenou akcí samozřejmě udělala autogramiáda, která se setkala s obrovským zájmem.

  • bohatou fotogalerii z akce naleznete ZDE

Po besedě se trojice odchovanců vrátila na stadión, kde se krátce střetla se sportovním manažerem mládeže Josefem Morkusem.

 
Aktuálně

Vysočina si z Ústí nad Labem odváží 3 body!

V úvodním utkání druhého kola Fortuna národní ligy prohrálo Ústí nad Labem s Vysočinou Jihlavou 1:2. Na první branku zápasu se dlouho nečekalo, po rohovém kopu ji dal ve 13. minutě devatenáctiletý Fares Shudeiwa. Ústí ještě v nastavení snížilo na rozdíl jedné branky, ale víc Jihlava soupeři nedolila a odváží si 3 body! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu