10.12.2013, Miroslav Fuks

Vysočina opět ocenila vybrané mládežnické hráče

Vysočina opět ocenila vybrané mládežnické hráčeSportovní vedení FC Vysočina Jihlava již popáté ocenilo vybrané hráče z každé mládežnické kategorie. Vyhodnocení roku 2013 proběhlo v úterý 10. prosince ve VIP zázemí stadiónu v Jiráskově ulici. V rámci akce se též uskutečnilo setkání všech mládežnických trenérů a asistentů jihlavského fotbalového klubu.

 

„Trenéři mládeže a sportovní vedení klubu při svém výběru nezohledňovali pouze sportovní výkon hráče, ale též jeho přístup k tréninku, chování v kolektivu a plnění studijních povinností. Potřebujeme totiž komplexně připravené fotbalisty, kteří budou v dospělosti připraveni pro vstup do sportovního, ale i společenského prostředí,“ objasnil kritéria výběru hráčů Josef Morkus, sportovní manažer mládeže FC Vysočina.

Vyhlášena byla vždy trojice fotbalistů z žákovských a dorosteneckých týmů a též tři hráčky z dívčího týmu. Ocenění v podobě dárkové tašky, permanentky na jarní zápasy v Gambrinus lize a hodnotného kupónu na odběr zboží Adidas předávali ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis, velezkušený středopolař a bývalý reprezentant Václav Koloušek a dvojice v minulosti takto oceněných odchovanců – Jan Kosak a Lukáš Masopust.

Přehled oceněných:

Žákyně: Monika Šanderová, Bára Petrašová a Simona Novotná

U-12: Rudolf Doležal, Adam Savi a Martin Fila
U-13: Adam Novák, Filip Krpálek a Lukáš Vrtal
U-14: Jiří Janoušek, Tomáš Svoboda a Jiří Šrámek
U-15: Kryštof Pejřimovský, Martin Řezáč a David Šteffl

U-16: David Karmazín, Filip Mužátko a František Malár
U-17: Jan Bajer, Filip Vedral a Radim Liška
U-19: Miloš Kriegsmann, Vojtěch Hron a Tomáš Duba

Všem oceněným gratulujeme, děkujeme za přístup k fotbalu a přejeme jim mnoho zdraví, sportovního štěstí a též, aby se ve stejné příjemné roli ocitli i o rok později!

  • bohatou fotogalerii z akce naleznete ZDE

 
Aktuálně

Jihlava postupuje do dalšího kola MOL Cupu

Utkání třetího kola MOL Cupu mezi Jihlavou a Pardubicemi skončilo vítězstvím domácích 2:0. Své vedení z první půle dokázali jihlavští fotbalisté po poločase ještě navýšit a zásluhou výborného výkonu gólmana Adama Jágrika odešli z utkání bez obdržené branky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu