21.12.2005, Redakce

Přestup Jana Štohanzla do Teplic byl zpečetěn

Počátkem tohoto týdne vstoupil definitivně v platnost přestup ofenzivního záložníka Jana Štohanzla (nar. 20. března 1985) do FK Teplice. Odchovanec polenského fotbalu, který na podzim v dresu FC Vysočina nastoupil v třinácti prvoligových zápasech, podepsal v Teplicích smlouvu na 3,5 roku. Přestupová částka za přestup člena českého reprezentačního týmu do 20ti let nebyla zveřejněna. V případě Štohanzlova odchodu do zahraničí obdrží FC Vysočina 10% přestupové sumy. "S výši odstupného jsme spokojeni. Finance budou využity na pokrytí rozpočtu našeho klubu v letošním roce. Transfer je určitou kompenzací současného prázdného místa na pozici generálního reklamního partnera našeho klubu," řekl nám k přestupu ředitel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis.

 
Jan Štohanzl se o zájmu Teplic poprvé odzvěděl před utkáním v Plzni od svého manažera Davida Nehody. V jeho rozhodování sehrál důležitou roli zájem teplického trenéra Vlastimila Marečka. "Rozhovor s trenérem mému stanovisku určitě hodně napomohl. Pan Mareček mé místo vidí na krajích zálohy či v roli podhrotového hráče. Ještě předtím mne však čeká těžký boj o prosazení se do nabité teplické sestavy," sdělil nám Honza Štohanzl. "V Teplicích se k prvnímu tréninku zimní přípravy budu hlásit 3. ledna. Ovšem ještě v letošním roce bych měl do Teplic odjet a vyřídit zde detaily ohledně pronájmu bytu."
 
Aktuálně

Juniorka vstoupila do jarních divizních odvet remízou

Juniorský tým FC Vysočina do jarních odvet Divize D vstoupil nepřesvědčivým výkonem a domácí remízou v krajském derby proti Tatranu Ždírec nad Doubravou. Souboj pátého celku tabulky s osmým žádnou branku nenabídl, ovšem větší šance si vypracovali hosté. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu