12.03.2013, Miroslav Fuks

Vysočina jde do boje! Právě teď vás nejvíce potřebuje!

Vysočina jde do boje! Právě teď vás nejvíce potřebuje!Gambrinus liga o víkendu uzavře svoji druhou třetinu. Už teď je dopředu jasné, že její závěr na všech pólech tabulky přinese vypjaté boje o každý píď hřiště a obrovské nervy pro hráče, trenéry i fanoušky. Každý zápas bude jako klíčový duel play-off, každý bod může být nesmírně důležitý.

 

Právě v těchto soubojích může sehrát významnou úlohu podpora fanoušků. „Velmi důležitý zápas nás čeká v pondělí proti favorizované Mladé Boleslavi. Celý tým touží po první jarní výhře a na svém stadiónu chceme udělat maximum pro tři body. Víme, že jsme fanoušky nepotěšili prohrou v Olomouci a že je možná nepřesvědčil náš výkon v úvodním zápase proti Hradci. Přesto bych je chtěl touto cestou požádat, aby v pondělí nezůstávali doma a přišli nás na stadión v co největším počtu povzbudit. Proti silnému soupeři budeme potřebovat každý hlas, každý pár rukou. Za tým jim mohu slíbit, že na hřišti odevzdáme všechno,“ řekl za kabinu FC Vysočina muž nejpovolanější - kapitán Lukáš Vaculík.

Velice důležitý zápas proti jednomu z nejagresivněji hrajících celků Gambrinus ligy, který každoročně usiluje o pohárové příčky tabulky, proběhne v pondělí 18. března od 17:00 hodin. Brány a pokladny stadiónu se otevřou v 15:30 hodin. K parkování tradičně doporučujeme využít odstavný prostor vykládky Českých drah v prostoru vedle závodu Ferona v Jiráskově ulici.

Předprodej vstupenek na duel proti Mladé Boleslavi bude probíhat výhradně ve čtvrtek 14. března v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin.

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina nadále pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

  • další informace k organizaci utkání - ZDE

 
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu