11.12.2012, Redakce

Z Německa vezou 4. příčku

Z Německa vezou 4. příčkuMalou hojivou náplast na bolestný podzim přiložily fotbalistky FC Vysočina při nedělním turnaji v německém Kümmersbrucku. V něm postoupily až do semifinále turnaje, a i když poslední dva zápasy nezvládly a skončily na konečné čtvrté příčce, určitě v konfrontaci s německým dívčím fotbalem naznačily svůj potenciál. Turnaje se zúčastnily hráčky ročníku 1996 a mladší. Zápasy a výsledky komentuje jeden z trenérů Karel Líbal.

 

základní skupina: FCV – KÜMMERSBRUCK I. 1:2
Než se naše hráčky adaptovaly na způsob hry v hale, rychle v utkání prohrávaly. Postupně vyrovnaly hru i skóre. Od prvního bodu na turnaji nás dělily pouhé dvě sekundy, když jsme po nedůrazném odkopu inkasovaly v samém závěru druhou branku. Branka: Jouklová.

FCV – AUERBACH 4:0
Smolný závěr prvního utkání tým namotivoval a svého soupeře jsme jasně přehráli. Řadu dalších šancí holky neproměnily. Branky: Zadinová a Dáňová po 2.

FCV – 1. FC NÜRNBERG 0:3
Utkání s určitě nejlepším týmem na turnaji nám ukázalo, kolik toho ještě našim fotbalistkám schází, především v individuální práci s míčem. Přesto jsme odehráli celkem solidní partii, třetí branku jsme inkasovali tentokráte dokonce v poslední vteřině.

čtvrtfinále: FCV – KÜMMERSBRUCK II. 2:0
Náš nejlepší výkon na turnaji. Hráli jsme zodpovědně zezadu, vycházel nám i přechod do rychlých protiútoků, ze kterých jsme dvakrát skórovali. Skvělý výkon podala z Pardubic hostující brankářka Bobková. Branky: Jouklová, Wasserbauerová.

semifinále: FCV – FÜRTH 0:1
Naprosto vyrovnané, hodně opatrně a takticky vedené utkání. Od počátku bylo patrné, že zřejmě rozhodne jediná chybička. Tu jsme bohužel udělali my, když brankářka ani obrana nedokázaly zareagovat na rychle odražený míč od mantinelu a z dorážky jsme inkasovaly.

o 3. místo: FCV – 1. FC NÜRNBERG 0:3
Norimberk nečekaně vypadl v semifinále po penaltovém rozstřelu, ale v duelu o medaili na jeho hráčkách nebylo patrné zklamání. Naopak našim hráčkám už docházely síly, navíc rozdíl v kvalitě obou týmů byl patrný. I proto se zopakoval výsledek ze skupiny, tentokráte však po jednoznačném průběhu. Celkově však můžeme být s naším vystoupením na turnaji spokojeni, s postupem mezi čtyři nejlepší týmy jsme při odjezdu určitě nepočítali.

Sestava FCV: Bobková – Dáňová, Králíková, Wasserbauerová, Macháčková, Jouklová, Zadinová.

Střelkyně: Jouklová, Dáňová a Zadinová po 2, Wasserbauerová 1.Tým FC Vysočina na turnaji – ležící: Alexandra Bobková. Stojící (zleva): Lucie Wasserbauerová, Barbora Zadinová, Barbora Králíková, Annika Macháčková, Adéla Dáňová, Marie Jouklová. Vzadu: trenéři Miloš Císař a Karel Líbal.

 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu