22.08.2012, Miroslav Fuks

Rekordní permanentky a průvod fanoušků

Rekordní permanentky a průvod fanouškůTři dny před páteční bitvou proti Sigmě Olomouc nabízíme několik zajímavých momentů, které se k tomuto utkání vážou a jistě budou celou řadu fanoušků zajímat. Předně si všechny příznivce žlutých barev dovolujeme pozvat na tradiční předzápasový průvod fanoušků krajským městem, který Fanklub organizuje pravidelně každou sezónu!

 

Ten v pátek 24. srpna v 19 hodin vyrazí z horní části Masarykova náměstí od Morového sloupu a veden maskotem Ježourem si to namíří směrem ke stadiónu v Jiráskově ulici. Vedení klubu ve spolupráci s Gambrinusem připravilo pro účastníky průvodu malé lákadlo. Každý fanoušek, který absolvuje celou trasu z Masarykova náměstí, od FC Vysočina obdrží kupón na odběr jednoho piva Gambrinus anebo Kofoly. Vše však má podmínky - účastník průvodu na sobě musít mít něco z klubového oblečení - dres, tričko, polokošili, mikinu, kšiltovku či šálu.

Fanoušci by do průvodu určitě neměli vyrážet bez platné vstupenky či permanentky, neboť předzápasová čísla dávají jasně tušit, že bude zase vyprodáno. „Do předprodeje vstupenek, který začíná ve čtvrtek od 13:00 hodin ve Fanshopu na stadiónu v Jiráskově ulici, jsme mohli zařadit jen 1.900 vstupenek pro domácí sektory stadiónu. Všechna zbývající místa našeho čtyřtisícového stadiónu jsou již obsazena. Jsme rádi, že jsme zaznamenali rekord v podobě necelých 900 prodaných permanentek, dalších zhruba 950 volných a VIP celosezónních vstupenek připadlo na základě smluvních vztahů reklamním partnerům a sponzorům FC Vysočina a též partnerům Gambrinus ligy. Ještě dodám, že permanentní vstupenky lze i nadále zakoupit. Nejbližší možnost budou fanoušci mít při čtvrtečním předprodeji a poté též během pátečního utkání ve Fanshopu. Třeba vám ji v poločasové přestávce prodá zraněný brazilský obránce Gabriel Da Silva,“ upozornil Miroslav Fuks, tiskový mluvčí klubu. Ten doplnil, že veřejnost bude v průběhu čtvrtku a pátku průběžně informována o stavu prodaných vstupenek.

Opět budou samozřejmě v prodeji výhodné rodinné vstupenky do sektoru B5. Děti, jejichž rodiče zakoupili tyto vstupenky, se mohou těšit na dárečky v podobě balónků či jiných drobností a po předložení vstupenky získají nárok na levnější občerstvení! Tzv. „Ježour menu“ bude za celkových 30 Kč nabízet limonádu s párkem v rohlíku anebo limonádu s hranolkami. Navíc se mohou těšit i na možnost nechat si pomalovat tváře klubovými barvami!

  • více o předprodeji vstupenek a organizaci zápasu naleznete ZDE

 
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu