27.07.2012, Miroslav Fuks

Za pět gólů Gambrinus za bůra

Za pět gólů Gambrinus za bůraSe startem nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže přichází generální partner Gambrinus s aktivitou, která má za cíl podpořit atraktivitu fotbalu a počet vstřelených branek. Novinku ocení zejména fanoušci střelecky úspěšných klubů. Týmy, kterým se podaří v jednom utkaní Gambrinus ligy vstřelit 5 a více branek, zajistí svým fanouškům pivo za bůra. Gambrinus tak chce podpořit atraktivnější fotbal přinášející více gólů, lepší fotbalovou podívanou a zároveň vyšší návštěvnost na utkáních Gambrinus ligy.

 

Fanoušci získají Gambrinus Originál 10° za symbolickou cenu pěti korun díky speciálním voucherům. Za ně si pak budou moci koupit pivo za bůra. „Vouchery budeme rozdávat před následujícím domácím utkáním týmu, který v uplynulém kole vstřelil pět branek. Po zápase si fanoušci ve vybraných hospodách v okolí stadionu vychutnají Gambrinus za cenu 5 korun, každý dospělý návštěvník dostane jednu poukázku,“ vysvětlila Adriana Jahňáková, marketingová manažerka Plzeňského Prazdroje.

Poslední dva ročníky Gambrinus ligy přinesly rekordní počet vstřelených branek i pětibrankových utkání. Gambrinus tento trend oceňuje a aktivitou Pivo za bůra ho chce podpořit. Mezi střelecky nejúspěšnější kluby posledních let patří Jablonec a Viktoria Plzeň. „Góly jsou kořením fotbalových utkání, a čím více jich padne, tím je divák spokojenější. To je důvod, proč jsme přišli s touto aktivitou. Chceme podpořit útočný fotbal a střelecky úspěšné týmy,“ řekla Jahňáková.

Gambrinus věří, že Pivo za bůra také napomůže k větší návštěvnosti na českých ligových stadionech. „Pivo za bůra je aktivita pro fanoušky i pro týmy. Fotbalisté mohou svým fanouškům vystřílet pivo za symbolickou cenu. Naopak domácí týmy se pak mohou těšit v následujícím kole na vyšší návštěvu i podporu fanoušků. Ti přijdou navnaděni dobrým výkonem, ale také aby získali vouchery a vychutnali si Gambrinus na oslavu střeleckého koncertu svého mužstva,“ doplnila Adriana Jahňáková.

 
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu