14.06.2012, Miroslav Fuks

Hrací plocha hlásí osetí travním semenem

Hrací plocha hlásí osetí travním semenemO den dříve, než činil předpoklad, došlo k osetí nové hrací plochy stadiónu FC Vysočina travním semenem. Stalo se tak ve čtvrtek 14. června a vzápětí se naplno mohla rozjet činnost zbrusu nového systému automatického zavlažování. Na budoucí vyhřívané travnaté ploše se tak krásně mísila umělá vlákna technologie Fibresand, která jsou nedílnou součástí horní deseticentimetrové vegetační vrstvy trávníku, s travním semenem. Trávník by měl být plně připraven na fotbalové utkání za sedm týdnů.

 

Nyní na stavbaře čeká práce na realizaci kotelny pro vyhřívaný trávník, která vznikne v útrobách rohového objektu tribuny blíže k budově bazénu. Dále dozná konečné podoby prostor kolem hrací plochy, kterou bude po obvodu lemovat třímetrový pás umělé trávy. Ta nakonec bude zvolena v modré barvě. Další volné plochy kolem trávníku budou kombinovat drobný štěrk a trávník.

Náklady na kompletní práce dosáhnout 19,4 milionu korun. Generálním dodavatelem je akciová společnost PSJ, přičemž rolí hlavního subdodavatele je pověřena firma Philipp.

  • aktuální snímky ze dne 14. června naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina proti Opavě bez bodu

V zápase 7.kola Fortuna národní ligy domácí Vysočina na slezský celek nestačila a z duelu tak odešla s prázdnou. Po bezbrankovém prvním poločase si po přestávce připsal vlastní gól Tomáš Vlček, na kterého pak navázal ještě trefou Josef Celba. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu