19.04.2012, Miroslav Fuks

Tomáš Kučera a Standa Tecl premiérově v U-21!

Tomáš Kučera a Standa Tecl premiérově v U-21!Trenér české fotbalové reprezentace do 21 let Jakub Dovalil bude v přípravném utkání na Slovensku testovat další nové hráče. Mezi osmnáctkou vyvolených se tak poprvé ocitli i dva mladíci z kádru FC Vysočina – střelec Stanislav Tecl (nar. 1.9.1990) a středopolař Tomáš Kučera (nar. 20.7.1991). Utkání se hraje 25. dubna od 17:00 ve slovenském Národním tréninkovém centru v Senci.

 

Doplňme, že ve stejné nominaci můžeme nalézt i exjihlavského záložníka Jana Kopice, které je nyní součástí kádru prvoligového Jablonce.

Na sekretariát jihlavského klubu v tomto týdnu dorazila ještě jedna nominace. Dočkal se jí brankář staršího dorostu Jan Kotnour (nar. 23.3.1994), který figuruje v nominaci trenéra Josefa Csaplára pro mezinárodní turnaj TIPOS Slovakia cup. Ten se uskuteční od 22. do 28. dubna v Trenčianských Teplicích.

 
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu