27.12.2011, Miroslav Fuks

Do přípravy se zapojí Robert Matejov

Do přípravy se zapojí Robert MatejovFotbalisté FC Vysočina ve čtvrtek 5. ledna odstartují zimní přípravu. K týmu trenéra Romana Pivarníka se připojí slovenský krajní záložník Robert Matejov (nar. 5. 7. 1988), který rok 2011 strávil ve Varnsdorfu a předtím působil ve slovenské Dubnici. Navíc je připraven i příchod jednoho zkušeného hráče do obrany.

 

Rychlonohý krajní záložník Robert Matejov ve Varnsdorfu strávil celý rok 2011, v němž nastoupil do 18 druholigových duelů. Předtím působil ve slovenském MFK Dubnica. Do Corgoň ligy však pouze naskakoval, neboť od roku 2008 zasáhl jen do 12 zápasů nejvyšší slovenské soutěže. Nyní ho čeká boj o místo v kádru FC Vysočina.

Jihlavské trenéry jistě potěší, že i pro jarní část mohou počítat se službami středního záložníka Marka Jungra. Vysočina se s Teplicemi domluvila na prodloužení jeho hostování minimálně do 30. června 2012.

Exteplický záložník se v kabině sejde s mladým stoperem Petrem Kolaříkem (nar. 14. 3. 1991). Ten je momentálně kmenovým hráčem Slavie Praha a v Jihlavě se objevili před koncem letního přestupního termínu formou hostování s opcí na přestup. Připravoval se s juniorkou a nastoupil do sedmi zápasů MSFL, v nichž zaznamenal 1 branku. Využitelný je na postu stopera i defenzivního záložníka. S fotbalem začínal v Sokolu Radnice. Byl dlouholetým kapitánem českých reprezentací U-16 až U-18, v nichž nasbíral 42 startů a vstřelil 5 gólů. Jeho hostování ze Slavie bylo prodlouženo a nyní bude usilovat o místo v kádru prvního týmu FC Vysočina.

„Není vyloučeno, že tým na počátku zimní přípravy opustí někteří mladí hráči, neboť registrujeme nabídky na jejich hostování v druholigových klubech,“ informoval Josef Jinoch, sportovní manažer FC Vysočina. Zároveň doplnil informace o dalších hráčích: „Útočník Pavel Simr přestoupil do divizního Velkého Meziříčí a ve stejném klubu formou hostování do 30. června 2012 zůstane i středopolař Radek Görner. Prodloužení hostování stopera Jana Šimáčka v HFK Olomouc je v jednání. V naší juniorce už naopak nebude pokračovat útočník Zdeněk Chmelík a vrací se do Žďáru nad Sázavou. Naopak z působení v České Lípě se na Vysočinu vrací záložníci Robin Demeter a Jan Leligdon. Zimní přípravu zahájí v juniorce.“

 
Aktuálně

Čtvrtek fanouškům! Nenechte si ujít autogramiádu a besedu!

Poslední únorový čtvrtek bude patřit fanouškům FC Vysočina! Od 17:00 hodin by si v jihlavském nákupním a zábavním centru City Park neměli nechat ujít autogramiádu kompletního „áčka“. A poté by se měli přesunout na stadión v Jiráskově ulici, kde od 18:00 hodin ve VIP zázemí v sídle klubu proběhne tradičně velmi otevřená beseda s ředitelem klubu... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu