07.06.2011, Radek Nápravník

Starší přípravka zvítězila v přeboru!

Starší přípravka zvítězila v přeboru!Starší přípravka FC Vysočina si v závěrečném nedělním kole nenechala utéci titul přeborníka kraje Vysočina! Svěřenci trenéru Dubce a Nápravníka rozhodli o titulu až tuto neděli, když porazili ve svém posledním vystoupení v této kategorii soupeře z Humpolce a Žďáru nad Sázavou. V tabulce je pak následuje Slovan Havlíčkův Brod a v posledním kole ještě kluky z Fotbalové školy Třebíč přeskočili kluci z FK Velké Meziříčí.

 

Vítězstvím v této soutěži si kluci z FC Vysočina zajistili účast v dalších elitních turnajích a v neposlední řadě na příštím ročníku turnaje „Danone cup“, kdy budou klub reprezentovat jako jejich předchůdci ročníku 1996.

Pohár pro přeborníka kraje starších přípravek se bude po čtyřech dlouhých letech vracet opět na FC Vysočina a je proto třeba poděkovat hráčům i trenérům za prezentaci klubu a popřát klukům úspěšný přechod do žákovské kategorie.

 
Aktuálně

Jihlava postupuje do dalšího kola MOL Cupu

Utkání třetího kola MOL Cupu mezi Jihlavou a Pardubicemi skončilo vítězstvím domácích 2:0. Své vedení z první půle dokázali jihlavští fotbalisté po poločase ještě navýšit a zásluhou výborného výkonu gólmana Adama Jágrika odešli z utkání bez obdržené branky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu