08.12.2010, Miroslav Fuks

Ocenění pro vybrané mládežníky

Ocenění pro vybrané mládežníkyStředeční slavnostní večeře, která z pohledu prvního týmu FC Vysočina završila nejen podzim, ale i celý rok 2010, proběhla v restauraci jihlavského hotelu Gustav Mahler. Vedle vedení klubu, realizačního týmu a hráčů „áčka“ se ho zúčastnili i vybraní členové mládežnických družstev FC Vysočina. Většinou dva fotbalisté z konkrétního žákovského či dorosteneckého mužstva byli poctěni přítomností na této večeři za jejich plnění komplexních povinností fotbalisty v rámci FC Vysočina.

 

Zohledněny přitom byly nejen jejich výkony v zápasech, ale i přístup k tréninkům a fotbalové přípravě, studijní výsledky, celkové chování a další aspekty.

Oceněni byli tito mládežničtí hráči FC Vysočina:

dorost A – Turek Roman, Štancl Martin
dorost B – Hráček Lukáš, Masopust Lukáš
dorost C – Kelbler Martin, Hošek Marek
dorost D – Veselský Michal, Hron Vojtěch

žáci A - Kořínek Vojtěch, Duba Tomáš, Kliment Tomáš
žáci B - Parma Pavel, Steinbauer Boris
žáci C - Vítek Michal, Vrzal Milan
žáci D - Křišťál Jan, Řezáč Martin

 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu