28.04.2010, Miroslav Fuks

Urban musel o přestávce hodně zvýšit hlas

Urban musel o přestávce hodně zvýšit hlasVlašimský kouč Roman Nádvorník neměl po utkání moc důvodů k radosti: „V první části jsme hráli dobře, ale hrubě jsme doplatili na neuhlídání jedné Krutého standardky, na které jsme se pečlivě připravovali. Zahrává je výborně. Při našich šancích se bohužel ukázalo, že nám velmi schází gólový útočník. Do druhého gólu, který padl díky hrubé chybě našeho beka, jsme pokračovali ve slušném výkonu. Poté se už naše hra rozpadla a Vysočina ve velké pohodě útočila.“

Domácí kouč Luboš Urban byl k první půli v podání svých svěřenců velmi kritický: „V první půli jsme se protrápili k vedoucí brance, ale jinak jsme hráli velmi špatně, hosté nás přehrávali, neudrželi jsme balón, byli jsme zbrklí a koledovali jsme si o gól. Naštěstí nás vysvobodila standardka, které se nám naštěstí daří zahrávat nebezpečně. Přestože jsme vedli, tak mne náš výkon během poločasové přestávky donutil hodně zvýšit hlas. Změnili jsme taktiku, kdy jsme přešli na 4 – 2 – 3 – 1, kdy se více stáhl unavený Filip Dort. Ve druhé části jsme už vypadali lépe, organizovaněji a po vstřelení 2. branky z nás spadl tlak. Vypracovali jsme a zavraždili množství příležitostí a konečný výsledek nakonec byl pro Vlašim milosrdný. S výsledkem určitě mohu být spokojen a stejně tak i s hrou ve druhé části. Na ní lze stavět.“

Kompletní pozápasové ohlasy nejen trenérů, ale i střelců Petera Krutého a Murise Mešanoviće vám přináší webová televize JEŽOUR TV.