24.06.2004, Redakce

Zadní řady FC Vysočina posílil brněnský Vojtíšek

JIHLAVA - Po letních odchodech defenzivních opor Čepa a Kotryse vedení FC Vysočina usilovně hledalo fotbalistu pro doplnění zadních řad. Toho našlo v obránci 1. FC Brno Pavlu Vojtíškovi (18.5.1978), který do Jihlavy přichází na roční hostování s opcí.

 
Vojtíšek je odchovancem Medlánek, odkud v roce 2000 zamířil do Zemanu Brno a chvíli poté do třetiligových Dolních Kounic. Zde zaujal funkcionáře tehdejšího Stavo Artikelu Brno, kam přestoupil. Do prvoligové sestavy se však neprosadil a proto v zimě 2002 odešel do druholigového Prostějova. V červnu 2002 se z Prostějova vrátil a byl zařazen do prvoligového kádru Brna. Ligu však opět pravidelně nehrál, nastřádal pouze 10 prvoligových startů a v únoru 2004 odešel na hostování do Slovanu Bratislava. Zde zažil nejhorší období v historii tohoto nejslavnějšího slovenského klubu, které vyvrcholilo sestupem do II. ligy.

Pro doplnění uvádíme, že do letní přípravy druholigového týmu FC Vysočina se od pondělí 28. června zapojí i dorostenci Jan Štohanzl, Vladimír Peška a Ivan Čermák, dále pak hráči divizního "B" týmu Petr Heide, Zdeněk Maňhal, Vladimír Vácha, Petr Tulis a uzdravená dlouholetá opora jihlavského mužstva Lubomír Slavík.

 
Aktuálně

Vysočina si z Ústí nad Labem odváží 3 body!

V úvodním utkání druhého kola Fortuna národní ligy prohrálo Ústí nad Labem s Vysočinou Jihlavou 1:2. Na první branku zápasu se dlouho nečekalo, po rohovém kopu ji dal ve 13. minutě devatenáctiletý Fares Shudeiwa. Ústí ještě v nastavení snížilo na rozdíl jedné branky, ale víc Jihlava soupeři nedolila a odváží si 3 body! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu