02.04.2004, Redakce

FC Vysočina informuje před pohárovým utkáním diváky

Ve středu 7. dubna náš kraj čeká velký fotbalový svátek. Hráči FC Vysočina totiž od 16:30 hodin sehrají osmifinálové utkání Poháru ČMFS proti prvoligové Viktorii Plzeň! Domácí fotbalisté se rozhodně pokusí navázat na šokující vítězství nad Slávií Praha a postoupit až do čtvrtfinále poháru mezi 8 nejlepších týmů Česka!

 
Hráči i vedení klubu pevně věří, že se v tomto duelu budou moci spolehnout na podporu svých fanoušků a konečně se dočkají správné fotbalové atmosféry. V očekávání velké návštěvy připravila FC Vysočina předprodej vstupenek, který bude probíhat den před utkáním v úterý 6. dubna v hlavní pokladně na stadiónu klubu v Jiráskově ulici. Předprodej bude zahájen v 15:00 hodin a potrvá minimálně hodinu. V den utkání budou brány a pokladny stadiónu otevřeny dvě hodiny před výkopem tohoto atraktivního duelu.

Vedení klubu návštěvníky tohoto utkání zároveň upozorňuje na možnost využití parkovací plochy v prostoru vykládky Českých drah. A jak toto parkoviště nacházející se v příjemné blízkosti stadiónu nalézt? Stačí jet po Jiráskově ulici směrem k výpadovce na dálnici. Ještě před ní však před provozovnou firmy Ferona zabočte doprava a po cca padesáti metrech se ocitnete na místě.

 
Aktuálně

Podzimní žákovské hodnocení: U15 – Pavel Benda a Pavel Tvarůžek

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na starší žáky U15, kteří působí v nejvyšší soutěži své kategorie MSŽL. Z 16ti utkání vybojovali 28 bodů a umístili se na 6. příčce. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu