03.10.2017, Miroslav Fuks

20.10. Vysočina děkuje! 21.10. Den fanoušků!

20.10. Vysočina děkuje! 21.10. Den fanoušků!Hned dva termíny by si měli všichni fanoušci a příznivci FC Vysočina zanést do svých kalendářů či diářů! V pátek 20. října by si od 18:00 hodin neměli nechat ujít důležitý domácí duel proti Bohemians Praha 1905, který bude součástí III. ročníku akce jihlavského klubu s názvem „VYSOČINA DĚKUJE!“. A o den později se pak v sobotu 21. října dopoledne mohou těšit na netradiční DEN FANOUŠKŮ!

 

Dobré věci by se měly opakovat. Bez debaty to platí o projektu FC Vysočina s názvem „VYSOČINA DĚKUJE!“. Premiérově se uskutečnil na jaře 2015, na podzim 2016 se dočkal zaslouženého zopakování a po roce jej bude jihlavský stadión hostit znovu. FC Vysočina tentokrát hodlá znovu otevřeně poděkovat všem hrdinům všedního dne, kteří za nás nasazují své životy - hasičům, policistům, záchranářům a městským policistům. Jako projev velkých díků jim věnuje utkání 11. kola HET.cz ligy mezi FC Vysočina a Bohemians Praha 1905, které proběhne v pátek 20.10 od 18:00 hodin!

Tradicí FC Vysočina je též podzimní DEN FANOUŠKŮ. Na základě ankety, která proběhla na klubovém webu, však proběhne v neobvyklém termínu! Den po bitvě proti Bohemians, tedy v sobotu 21. října, budete od 10:00 hodin vítáni na stadiónu v Jiráskově ulici! Přímo v šatně „áčka“ proběhne autogramiáda prvního týmu a v klubovém VIP zázemí se uskuteční otevřená beseda s ředitelem klubu Janem Staňkem. Živo však bude i na hrací ploše stadiónu. Děti si budou moci zasportovat a zasoutěžit na několika stanovištích a zpozornět by měli všichni, kteří by chtěli získat zapůjčení vozu značky Toyota od HS AUTOMOBIL Jihlava na celý víkend! Bude hlavní cenou střelby na plachtu nataženou v brance! Netřeba dodávat, že přítomen bude Ježour, otevřeno bude mít klubový fanshop a vaše chutě bude připraven uspokojit stánek s občerstvením.

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu