25.03.2009, Miroslav Fuks

Marko: „Čeká nás velmi náročný duel“

Marko: „Čeká nás velmi náročný duel“Těžký jarní start pokračuje. Po Slovácku, Opavě a Hradci Králové porovná FC Vysočina síly s dalším těžkým soupeřem. V čem vidí největší přednosti FK Ústí nad Labem trenér Karol Marko? Může v pátek počítat s kompletním kádrem?

 
Skutečně nás čeká velmi náročný duel proti kompaktnímu soupeři. Ústí produkuje kultivovaný fotbal a má velmi rychlé a kombinačně zdatné hráče. Na týmu se projevuje koncepční práce trenéra Habance, navíc mužstvo letos hraje velmi uvolněně, protože se zbavilo tlaku sestupových starostí. Pozor si musíme dát na útočníky na čele s Pilíkem, velmi nebezpeční jsou oba krajní hráči Rudnitskyy a Benčík a výbornou práci ve středu hřiště odvádí Martykán a zkušení stopeři.

Mimo hru je se zraněnou rukou Vyskočil. Budou vám scházet i další fotbalisté?

Momentálně žádné další absence nemáme.

Nakolik vám přípravu komplikuje aktuální návrat zimy? Není páteční duel ohrožen?

S nástrahami zimy se dokážeme v tréninkovém procesu. Technicky úsek klubu nám vytváří v rámci možností výborné tréninkové podmínky. Hlavní travnatá plocha stadiónu bude v pátek s určitostí připravena a regulérní.

Vraťme se ještě do Hradce Králové. Jak jste s odstupem několika dnů spokojen s výkonem svého mužstva?

V zápase jsme předváděli horší i lepší pasáže. Čekal jsem, že soupeři více vnutíme svoji hru a že hráči budou psychicky odolnější. Určitě mne mrzí, že jsme nebyli efektivnější v koncovce. Minimálně tři šance byly tutové a jejich proměnění by do naší hry přineslo větší klid.


 
Související
Média
Aktuálně

Souhrn základních hráčských statistik za ročník 2023/24

Přinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina za skončeným soutěžním ročníkem 2023/24 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za 30 druholigových a 3 pohárové zápasy. Jihlava do něj nasadila celkem 29 fotbalistů s aktuálním věkovým průměrem pouhých 23 let. Z toho hned 16 odchovanců klubu! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu