24.03.2009, Redakce

Založen fanklub FC VYSOČINA JIHLAVA

Založen fanklub FC VYSOČINA JIHLAVASkupina fanoušků jihlavského fotbalu dotáhla do konce svůj záměr založit fanklub FC VYSOČINA JIHLAVA. V současné době má podobu amatérského fanklubu, který se pomalu rozrůstá a získává příznivce nejen z řad fanoušků, ale i ze strany podnikatelů. Bližší informace o jeho plánech a činnosti nám sdělila jeho zástupkyně paní Věra Borkovcová.

 
„Na úvod bych chtěla poděkovat všem těm, jejichž důvěra a snaha k založení fanklubu vedla. Prvním krokem bylo vypracování stanov a založení bankovního účtu fanklubu. Do budoucna však plánujeme mnohem více. Hlavním cílem je změnit amatérský fanklub ve sdružení a daleko více se angažovat i v podpoře mladých fotbalistů v celém kraji Vysočina. V současné době pořádáme výjezdy na zápasy A týmu a tým samozřejmě podporujeme i během domácích zápasů. Našim velkým společným přáním je určitě postup do I. Gambrinus ligy. Tímto bych do ochozů našeho stadiónu chtěla pozvat další fotbalové příznivce a fanoušky. I oni mohou svými hlasivkami či alespoň potleskem podpořit snažení fotbalistů FC Vysočina.“

Nabízí se otázka, jak je možné stát se členem fanklubu?

O registrované členství může požádat každý fanoušek FC Vysočiny Jihlava. Pro jarní část sezóny činí poplatek za členství symbolických 100 Kč, které budou představovat dar fanklubu. Každému poté bude vydána osobní registrační karta, která do budoucna přinese zajímavé výhody. O kartu lze požádat na e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz nebo též v prodejně suvenýrů pod novou tribunou. Bližší informace o stanovách fanklubu najdete na internetových stránkách www.highlandfans.7x.cz, možné je i zaslání elektronickou poštou.

Je možné činnost fanklubu podpořit finančně i nad rámec registrovaného členství?

Určitě ano. Pro tento účel byl založen výše zmíněný bankovní účet s číslem 7648621207/4000. Zde uložené peníze budou použity na investice fanoušků do vlajek, bubnů či fanklubáckých suvenýrů. Prioritou pak samozřejmě bude financování výjezdů k zápasům na hřištích soupeřů. O výjezdech a akcích fanklubu budou fanoušci pravidelně informováni na hlavních internetových stránkách klubu, na stránkách fanklubu, v zápasovém rozhlase při domácích zápasech a též na vývěsce v nové prodejně suvenýrů.


 
Aktuálně

Souhrn základních hráčských statistik za ročník 2023/24

Přinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina za skončeným soutěžním ročníkem 2023/24 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za 30 druholigových a 3 pohárové zápasy. Jihlava do něj nasadila celkem 29 fotbalistů s aktuálním věkovým průměrem pouhých 23 let. Z toho hned 16 odchovanců klubu! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu