30.07.2008, Miroslav Fuks

Setkání s vedením fanouškům mnohé objasnilo

Setkání s vedením fanouškům mnohé objasniloTradiční předsezónní setkání fanoušků FC Vysočina přineslo novinko v podobě přítomnosti Ing. Františka Vaculíka, generálního ředitele dlouholetého reklamního partnera a akcionáře klubu, kterým je akciová společnost PSJ. Ten spolu s ředitelem klubu Zdeňkem Tulisem čelil příjemným i složitým dotazům ze strany účastníků fóra a prezentoval řadu zajímavých informací, které obvykle zůstávají médiím či veřejnosti utajeny.

 
Například byl blíže prezentován záměr akcionářů v krátkodobém horizontu postoupit do Gambrinus ligy, objasněny byly okolnosti odchodů hráčů Slámy a Šimona, popsán byl postup při zlepšení ekonomické situace klubu a pan Vaculík vyjádřil přesvědčení, že je na Vysočině prostor i finanční zázemí k existenci nejvyšší fotbalové i hokejové soutěže.

Pro nepřítomné jsme zaznamenali nepochybně interesantní úvodní slovo pana Vaculíka. Pozor, soubor má velikost přes 18 Mb.

 
Média
Aktuálně

Druhé Tasovice juniorům udělily cennou lekci

Divizní duel druhého celku s pátým se stal jasnou záležitostí Tasovic. Celek ze Znojemska našim juniorům udělil cennou poločasovou lekci, když dokázal vstřelit tři branky během šestnácti minut. Mladý celek FC Vysočina se přes porážku 3:0 (3:0) nemusí za svůj výkon stydět. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu