04.03.2003, Redakce

FC Vysočina vyzývá fanoušky k podpoře

Již tuto neděli 9. března bude utkáním s nevyzpytatelnou juniorkou Sigmy Olomouc zahájena domácí fotbalová sezóna druholigového FC Vysočina.

 
Během jednoho odpoledne tak má jihlavský sportovní fanoušek jedinečnou možnost nejprve shlédnout jarní premiéru FC Vysočina, která bude jistě chtít prodloužit svoji osmizápasovou sérii neporazitelnosti, a tři hodiny po ní pak třetí finálové utkání I. hokejové ligy mezi domácí Duklou a Kladnem. Při této příležitosti by vedení FC Vysočina chtělo vyzvat všechny příznivce v našem kraji, aby neváhali a přišli v maximálním počtu podpořit dva nejvýznamnější reprezentanty Vysočiny v nejpopulárnějších českých sportech - fotbalu a hokeji.

Vedení klubu touto cestou zároveň před úvodním jarním duelem s Olomoucí "B" organizuje schůzku příznivců ochotných svými hlasivkami povzbudit své mužstvo. Místem setkání bude prostor před novou budovou na stadiónu v Jiráskově ulici 20 minut před začátkem druholigového zápasu. Na místě bude přítomen vedoucí marketingu FC Vysočina Miroslav Fuks, který fanoušky vyzbrojí bubny a pro příchozí zde bude mít připravenu řadu příjemných překvapení!

 
Aktuálně

Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu.

Nejlepší střelec týmu Filip Vedral prodloužil s Vysočinou smlouvu o 3 roky. Autor 7 ligových branek prožil v letošním ročníku jednu z nejlepších sezon v jeho dosavadní kariéře. Původem střední obránce prožil letošní sezonu v pozici hrotového útočníka a popasoval se s novou rolí skvěle! Co všechno na sebe Filip prozradil? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu