26.06.2008, Miroslav Fuks

Novým šéftrenérem mládeže jmenován Miroslav Krieg

Novým šéftrenérem mládeže jmenován Miroslav KriegNejvětší změnu v personálním obsazení mládežnického úseku FC Vysočina bezesporu představuje odchod šéftrenéra mládeže Lumíra Fikese, který se po necelých deseti letech vrací do Brna. Jeho pracovní pozici a náplň nyní převezme pan Miroslav Krieg, který stále bude působit i jako vedoucí Sportovního centra mládeže.

 
Proces výchovy talentované fotbalové mládeže je nadále soustředěn do pěti úseků. Úsek přípravek vede Karel Fencl, sportovní třídy Pavel Tvarůžek, Sportovní centrum mládeže řídí Miroslav Krieg a Domov mládeže Dr. Jaroslav Hochmal. Pátý úsek – scouting – je po odchodu pana Fikese rozdělen mezi pány Romana Kučeru, Miroslava Kriega, Pavla Tvarůžka a Karla Fencla.

Nového šéftrenéra mládeže FC Vysočina jsme požádali o nastínění plánů v jeho nové pozici: „Chtěl bych navázat na mnoho dobrých a správných kroků a rozhodnutí, které zde učinil můj předchůdce Lumír Fikes. Za vše mluví skutečnost, že se nám s většími či menšími potížemi dlouhodobě daří zachovat FC Vysočina mezi absolutní českou mládežnickou elitou. Toho jsme dosáhli všichni společnou prací, při níž mají své nezastupitelné místo trenéři přípravek i kouč staršího extraligového dorostu. Je třeba si uvědomit, že všichni trenéři působíme v jednom týmu a jsme kontinuálně závislí jeden na druhém. Tento tým musí být do budoucna ještě více celistvý a soudržný, abychom výbornou pozici FC Vysočina v českém fotbale minimálně zachovali. I proto chci dát větší prostor vedoucím jednotlivých úseků, neboť právě oni znají nejlépe potřeby svěřené oblasti. Já chci působit především jako koordinátor jejich činnosti.“

 
Aktuálně

Vysočina se v sobotu představí v Třinci

Dalším soupeřem hráčů FC Vysočina budou fotbalisté Třince. Sobotní utkání na třinecké půdě, v němž se Jihlavští pokusí navázat na vítěznou šňůru ze vzájemných zápasů, odstartuje v sobotu v 10.15 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu