08.06.2008, iDnes.cz

Bravo, Jihlavo. Tak se hraje fér

Kolega Filip Saiver včera mezi reportážemi z Eura stihl vypít na baru v rakouském Seefeldu jednoho panáka. Dostal ho zadarmo. Ptáte se, za co? Díky tomu, že se narodil v Jihlavě. Teď je to ještě více zamotané, ale pokusím se to vysvětlit.

 
Fotbalisté Jihlavy ve čtvrtek předvedli něco hodně neobvyklého pro český fotbal. Vyhráli.

Vyhráli tehdy, když měli prohrát.

Sázková kancelář Fortuna nabídla na poslední kolo druhé fotbalové ligy tři hodně nízké kurzy, které by za normálních okolností stály úplně jinak.

Na výhru Dukly nad Bohemians. Trefa. Na remízu Čáslavi v Ústí nad Labem. Trefa. A na výhru Opavy v Jihlavě. Tady se Fortuna spletla, i když v případě "podivně" nízkých kurzů většinou ví své...

Jihlavě o nic nešlo, přesto utkání nevypustila. Opavě stačilo jakkoli vyhrát a postoupila by do první ligy. Jenže dostala tři góly a domácí hráči se po nich radovali, jakoby právě postoupili do nejvyšší soutěže oni.

Takže se sluší říct: Bravo, Jihlavo. Za fér hru.

A ten panák?

Kolega Saiver ho dostal od jiného kolegy, který v postupovém boji přál Příbrami. A ta je teď i díky výkonu Jihlavy prvoligová.

 
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu