05.06.2008, Miroslav Fuks

Poděkování žákovským týmům

Poděkování žákovským týmůmTato fotbalová sezóna byla velice úspěšná pro žákovské týmy FC Vysočina. Zaskvěli se především starší žáci ročníku 1993, kteří na podzim zvítězili v českém finále Nike Premier Cupu a v jeho květnovém evropském finále v Polsku obsadili skvělou 5. příčku! Zároveň obsadili 2. příčku v žákovské lize a tatáž pozice jim patřila v českém halovém mistrovství. V jejich stopách v minulém týdnu vykročili i mladší žáci ročníku 1996. Ti se v největším turnaji této kategorie - Danone Cupu - probojovali až do republikového finále v Praze, kde po skvělých výkonech dokázali porazit všechny své soupeře a zaslouženě si vybojovali vítězství a tím i postup na světové finále, které se bude hrát 4. – 8. září 2008 v Paříži!

 
Hráčům a trenérům těchto týmů gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci nejen našeho klubu, ale i celého fotbalu na Vysočině!

 
Aktuálně

Vysočina si z Ústí nad Labem odváží 3 body!

V úvodním utkání druhého kola Fortuna národní ligy prohrálo Ústí nad Labem s Vysočinou Jihlavou 1:2. Na první branku zápasu se dlouho nečekalo, po rohovém kopu ji dal ve 13. minutě devatenáctiletý Fares Shudeiwa. Ústí ještě v nastavení snížilo na rozdíl jedné branky, ale víc Jihlava soupeři nedolila a odváží si 3 body! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu