03.06.2008, Miroslav Fuks

Čtrnáctý Sportovní den pro mentálně a tělesné postižené děti

Čtrnáctý Sportovní den pro mentálně a tělesné postižené dětiDopolední úterý 3. června patřilo v areálu v ulici Na Stoupách v pořadí již čtrnáctému Sportovnímu dni pro mentálně a tělesně postižené děti. Jeho aktéry opět byly děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici. Hlavní iniciátorem a garantem sportovního dne byl trenér Josef Vrzáček, kterému při průběhu akce pomáhali zaměstnanci klubu a fotbalisté Ivan Čermák, Vladimír Peška, Zdeněk Chmelík, Jiří Chlup a Jan Štohanzl.

 
Do sportovního areálu dorazilo rekordních zhruba 70 dětí, které na úvod osobně přivítal ředitel klubu Zdeněk Tulis. Poté následovalo rozcvičení a nedočkaví sportovci se mohli nadšeně vrhnout na jednotlivé disciplíny. Došlo na hod kriketovým míčkem na cíl i do dálky, běh, slalom pro vozíčkáře, kop na fotbalovou bránu a v závěru došlo i na fotbalové utkání všech aktérů! I zde platilo, že všichni závodníci ze sebe vydali všechny své síly a schopnosti. Za to jim právem náležel potlesk a ocenění všech přítomných.

Sluší se dodat, že se tato chvályhodná akce uskutečnila s finančním příspěvkem firem COMON, DAFE - PLAST, Plastikov, Olympus Praha a Řeznictví Mareček v Třešti. Navíc peníze darovali pánové Vrzáček, Janeček, Mátl, Šilhán, Štohanzl, Chlup, Peška, Čermák, Chmelík, Daniel, Ďásek a paní Mazačová.

Fotografie z celé akce naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad Labem

Druhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Ústí nad Labem
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu