27.03.2008, Miroslav Fuks

Vysočina jede na Duklu potvrdit výsledky

Vysočina jede na Duklu potvrdit výsledkyPo dvou „povinných“ domácích výhrách čeká fotbalisty FC Vysočina druholigový duel na půdě soupeře. Dobře nastartovaný jihlavský stroj bude chtít zabrzdit tým se slavným jménem – Dukla Praha. O zápase, který je na programu v sobotu 29. března od 10:30 hodin, jsme si povídali s trenérem Karolem Markem.

 
Máte o aktuálním týmu Dukly dostatek informací?

Určitě toho víme dost. Dukla disponuje velmi kvalitním a oproti podzimu posíleným kádrem, který bezesporu náleží do vyšších pater tabulky. Čeká nás velmi silný a nebezpečný soupeř, který produkuje bojovný a agresivní fotbal. V boji o záchranu bude určitě chtít bodovat naplno.

V týmu Dukly na podzim působil útočník Jiří Böhm. Ptal jste se ho na soupeře?

Ano, ptal. Jirka mi poskytl cenné informace.

Jaký je zdravotní stav týmu?

Postrádáme dlouhodobě zraněné Lovětínského a Šamánka. Připraven ještě není ani Gabriel.

Uvažujete o změnách v sestavě?

Určité změny sestavy, rozestavení a taktiky skutečně zvažujeme.

Jaká v týmu panuje nálada?

Atmosféra je bojovná a koncentrovaná. Doma musíme vyhrávat, tudíž dvě poslední domácí vítězství pokládáme za povinná a nijak je nepřeceňujeme. Hráči nyní mají možnost potvrdit, že jejich poslední výkony nejsou náhodné a že skutečně náleží do lepší poloviny tabulky. Příznivým výsledkem z Dukly by složili „maturitu“.

Doplňme, že Vysočina mám soupeři co oplácet, neboť s ním na podzim sehrávala velmi divoké utkání, v němž prohrávala již 0:3, ale nakonec duel dokázala dovézt k remíze 3:3.

Na serveru vFotbal.cz si můžete prohlédnout rozšířený preview k utkání FK Dukla vs. FC Vysočina.
Internetový portál vFotbal.cz je marketingovým partnerem FC Vysočina Jihlava.
 
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu