22.07.2002, Redakce

FC Vysočina zahájila předprodej permanentek - za 350,- Kč!

Počínaje pondělím 22. července zahájila druholigová FC Vysočina předprodej permanentních vstupenek pro nadcházející fotbalovou sezónu 2002/2003. Vstupenky lze zakoupit za pouhých 350,- Kč na sekretariátu stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici, její prodej bude probíhat i během úvodního nedělního utkání proti Pardubicím. "Permanentka" v sobě vedle volného vstupu na 15 domácích druholigových zápasů zahrnuje i volný vstup na veškerá letošní eventuální utkání Poháru ČMFS (vč. možného střetnutí s Libercem!) a dokonce i bezplatný vstup na deuly divizního "B" mužstva! Pro úplnost dodáváme, že i pro nadcházející sezónu zůstane druholigové vstupné opravdu lidové. Pro muže a mládež bude představovat 30,- Kč a ženy budou platit polovinu - pouhých 15,- Kč. Děti do 10ti let budou mít tradične vstupné zdarma.

 
 
Aktuálně

Ani v generálce Vysočina neztratila zimní neporazitelnost

Generálka na jarní start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Líšní a FC Vysočina vítěze nepoznala. Brněnský tým šel do vedení po rohu už v 7. minutě. Vysočina, která po celé utkání více držela míč a lépe kombinovala, se zaslouženého vyrovnání dočkala po půlhodině hry z kopačky Jakuba Selnara. Další branky už nepadly, takže Jihlava i v osmém duelu udržela... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu