Hráči obdarovali Dětské centrum v Jihlavě | FC Vysočina Jihlava
Hráči obdarovali Dětské centrum v Jihlavě
Fotbalový klub Vysočina Jihlava splnil svůj závazek a prostřednictvím hráčů obdaroval Dětské centrum v Jihlavě. Trojice Michal Veselý, Michal Lovětínský a Petr Faldyna dnes do rukou ředitelky MUDr. Ivany Ryglové předala celkově 30.000,- Kč, z nichž pět tisíc věnovali přímo hráči druholigového „A“ mužstva.
Darované finance představují výtěžek posledního domácího utkání FC Vysočina proti Spartě Krč. Použity budou zejména na nákup hraček pro děti umístěné v tomto zařízení pečující o nejmenší do tří let.

Doplňme, že podpora FC Vysočina vůči jihlavskému Dětského centru je již tradiční a to nejen formou financí. Zároveň se klub dlouhé roky podílí na organizaci sportovního dne pro postižené děti.



Pokračovat na další článek:

U17: Prohra s Pardubicemi

Mladší dorost FKM Vysočina Jihlava podlehl na domácí půdě Pardubicím 1:4 (0:1). Jedinou branku Vysočiny vstřelil v 70. minutě Vojtěch Boháček. Dorostenci se tak stále nachází na předposlední příčce tabulky extraligy mladšího dorostu.