Gebreselassieho premiéra skončila porážkou | FC Vysočina Jihlava
Gebreselassieho premiéra skončila porážkou
První zápas nově složená česká fotbalová reprezentace do 21 let, které nenastoupila zdaleka v ideálním složení, prohrála. Tým poprvé vedený trenérem Vítězslavem Lavičkou nezachytil úvod zápasu a podlehl ve Skotsku 0:1. Klíčovým momentem byla už čtvrtá minuta, kdy skóroval Naismith. Hráč FC Vysočina Theodor Gebreselassie si v duelu odbyl svoji reprezentační premiéru, když v poločase střídal Kubáně. Zároveň se tak stal historicky prvním hráčem černé barvy pleti v českých fotbalových reprezentacích.
Sestava Česka: Diviš (46. Švengr) - Řezník, Cigánek, Kúdela, Kubáň (46. Gebreselassie) - Rajtoral, Švec, Holek (65. Mišinský), Kalouda (65. Dočkal)
- Fillo, Pekhart (46. Střeštík).

Pokračovat na další článek:

FC Vysočina proti Chrudimi touží po vítězné domácí tečce

Před fotbalisty FC Vysočina je 28. kolo Chance Národní Ligy, které je pro ně zároveň posledním domácím duelem v sezóně. Poslední dvě kola totiž Jihlava odehraje na stadiónech soupeřů, tudíž máte v neděli 11. května od 17:00 hodin poslední možnost svůj tým podpořit. V bitvě proti Chrudimi, která je už jistým účastníkem baráže, bude ve hře nejen jistota setrvání ve II. lize.