Rzeszoto se k jihlavskému týmu připojí příští týden | FC Vysočina Jihlava
Rzeszoto se k jihlavskému týmu připojí příští týden
ŽILINA - Jihlavský gólman Branislav Rzeszoto se vrací na hřiště. Slovenský fotbalista, který si v dubnu přetrhl achilovku, by se měl k druholigovému týmu připojit příští týden. „Ještě mě čeká nějaké vyšetření a ve středu bych měl dorazit do Jihlavy,“ plánuje Rzeszoto.
Návrat do branky ale po komplikovaném zranění nechce nijak uspěchat. „Tak dva tři týdny budu trénovat individuálně. Poté bych se mohl zapojit naplno,“ prozradil jednatřicetiletý gólman Vysočiny.

Přípravu v podobě lehkého vyklusávání a nabírání kondice už prý zahájil doma na Slovensku.

„Už čtrnáct dní se snažím nějakým způsobem sám postupně dohánět tréninkové manko, takže úplně naostro do toho zápřahu neskočím,“ dodal Rzeszoto.

Pokračovat na další článek:

FC Vysočina proti Chrudimi touží po vítězné domácí tečce

Před fotbalisty FC Vysočina je 28. kolo Chance Národní Ligy, které je pro ně zároveň posledním domácím duelem v sezóně. Poslední dvě kola totiž Jihlava odehraje na stadiónech soupeřů, tudíž máte v neděli 11. května od 17:00 hodin poslední možnost svůj tým podpořit. V bitvě proti Chrudimi, která je už jistým účastníkem baráže, bude ve hře nejen jistota setrvání ve II. lize.