21.01.2003, Redakce

Šebek přestupuje do Hradce Králové

Ladislav Šebek přestupuje do prvoligového Hradce Králové. Včera večer se na tom v Chrudimi definitivně domluvili šéfové obou klubů – Vladimír Voda a Zdeněk Tulis.

 
“Šebek, který v Jihlavě odehrál takřka 5 sezón, po první lize toužil. Hradec splnil naše i jeho podmínky a my jsme v dnešních fotbalově tržních podmínkách nemohli přestupu říci ne. Součástí naší dohody s Hradcem je hostování jednoho z defenzivních hradeckých hráčů, které můžeme po půl roce v případě našeho zájmu změnit v přestup. Smlouva mezi kluby též obsahuje blíže nespecifikovaný procentuelní podíl z dalšího Šebkova přestupu ve prospěch FC Vysočina.,” uvedl jihlavský ředitel Tulis. “Šebkův odchod je s největší pravděpodobností jediným odchodem některého z našich stabilních hráčů před jarní druholigovou sezónou. Naopak se nám v zimě podařilo změnit hostování v přestup u klíčových hráčů Ryšky a Vladyky.”

Šebek je odchovancem Sokola Sezimovo Ústí odkud v roce 1985 přestoupil FK Dvořák Tábor, kde působil v divizní soutěži. V roce 1998 zaujal trenéry tehdejšího FC PSJ Jihlava, kam v létě téhož roku přestoupil. Šebek tak byl jedním ze základních stavebních pilířů nového týmu, který se probojoval na špici MSFL a v sezóně 1999/2000 dokonce v této třetiligové soutěži obsadilo 2. místo, které v konečném účtování znamenalo historický postupu do II. ligy. V ní už pod hlavičkou FC Vysočina Jihlava populární Šeba odehrál 60 utkání a střelil v nich 14 branek.

 
Aktuálně

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

"Jen" šest přípravných duelů a další tři tréninkové modelové duely sehráli fotbalisté FC Vysočina během tradičně dlouhé a náročné zimní přípravy. Získávali tak herní praxi, sehrávali se a ladili formu na jarní boje. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu