U19: Venkovní prohra se Sigmou | FC Vysočina Jihlava
U19: Venkovní prohra se Sigmou
Starší dorost FKM Vysočina Jihlava prohrál i ve druhém jarním zápase s 2. celkem soutěže - Sigmou Olomouc 3:1 (1:0). Jihlavští se i přes vícero šancí z jejich strany prosadili až v 80. minutě utkání, kdy se v druhém zápase po sobě trefil Matyáš Maňásek. Dorostenci se tak po tomto zápase nachází na 12. příčce tabulky extraligy dorostu.

Pokračovat na další článek:

U17 nasázela v dohrávce mistrovské Spartě sedm branek, sezonu končí na devátém místě

A-tým mladšího dorostu zvládl nedělní dohrávku na hřišti mistrovské Sparty ve velkém stylu a zvítězil vysoko 7:3 (6:0). O osudu utkání rozhodla Vysočina už v prvním poločase, během něhož nasázela šest branek. Mezi střelce se zapsalo pět jihlavských hráčů – Hink, Ženíšek, Hnízdil, Šancl a dvakrát Tichánek. Po změně stran přidal sedmý gól Krejčí. Sedmnáctka tak zakončila sezonu v Celostátní dorostenecké lize na devátém místě se ziskem 44 bodů za 12 výher a 8 remíz. Nejlepším střelcem týmu se stal Adam Tichánek s 11 zásahy, jen o jednu branku méně zaznamenali Šimon Březina a Adam Hink. Přestože jihlavská U17 obsadila místo v polovině tabulky, v příští sezoně bude nastupovat v MSDL. Důvodem je automatický sestup navázaný na pád kategorie U19.