Včera
U17 nasázela v dohrávce mistrovské Spartě sedm branek, sezonu končí na devátém místě
A-tým mladšího dorostu zvládl nedělní dohrávku na hřišti mistrovské Sparty ve velkém stylu a zvítězil vysoko 7:3 (6:0). O osudu utkání rozhodla Vysočina už v prvním poločase, během něhož nasázela šest branek. Mezi střelce se zapsalo pět jihlavských hráčů – Hink, Ženíšek, Hnízdil, Šancl a dvakrát Tichánek. Po změně stran přidal sedmý gól Krejčí. Sedmnáctka tak zakončila sezonu v Celostátní dorostenecké lize na devátém místě se ziskem 44 bodů za 12 výher a 8 remíz. Nejlepším střelcem týmu se stal Adam Tichánek s 11 zásahy, jen o jednu branku méně zaznamenali Šimon Březina a Adam Hink. Přestože jihlavská U17 obsadila místo v polovině tabulky, v příští sezoně bude nastupovat v MSDL. Důvodem je automatický sestup navázaný na pád kategorie U19.