Vysočina v magnetu kola podlehla na půdě lídra tabulky 2:0 | FC Vysočina Jihlava
Vysočina v magnetu kola podlehla na půdě lídra tabulky 2:0
Vysočina podlehla v magnetu 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na stadiónu lídra tabulky 2:0 (0:0). Proti SK Líšeň sehrála vyrovnaný duel, který rozhodla přesná střela Machalíka z úvodu druhé půle. V závěru dal výsledku konečnou podobu Ulbrich. Jihlava tak prohrála ve druhém utkání v řadě a na bod z Líšně čeká již tři zápasy.

Pokračovat na další článek:

U17 nasázela v dohrávce mistrovské Spartě sedm branek, sezonu končí na devátém místě

A-tým mladšího dorostu zvládl nedělní dohrávku na hřišti mistrovské Sparty ve velkém stylu a zvítězil vysoko 7:3 (6:0). O osudu utkání rozhodla Vysočina už v prvním poločase, během něhož nasázela šest branek. Mezi střelce se zapsalo pět jihlavských hráčů – Hink, Ženíšek, Hnízdil, Šancl a dvakrát Tichánek. Po změně stran přidal sedmý gól Krejčí. Sedmnáctka tak zakončila sezonu v Celostátní dorostenecké lize na devátém místě se ziskem 44 bodů za 12 výher a 8 remíz. Nejlepším střelcem týmu se stal Adam Tichánek s 11 zásahy, jen o jednu branku méně zaznamenali Šimon Březina a Adam Hink. Přestože jihlavská U17 obsadila místo v polovině tabulky, v příští sezoně bude nastupovat v MSDL. Důvodem je automatický sestup navázaný na pád kategorie U19.