FC Vysočina využívá elektrotříkolku Benycargo | FC Vysočina Jihlava
FC Vysočina využívá elektrotříkolku Benycargo
Technický úsek FC Vysočina získal v uplynulém týdnu pro správu sportovních areálů v péči klubu velmi užitečného pracovního pomocníka - elektro tříkolku Benycargo! Stejnojmenná firma se zároveň zařadila mezi reklamní partnery klubu. U oficiálního předání vozidla asistovali jihlavští fotbalisté Lukáš Vaculík a Antonín Rosa.

Oba samozřejmě nezůstali jen u pózování před nablýskanou elektro tříkolkou Benycargo. Neodolali a sami si vyzkoušeli jeho jednoduché ovládání, překvapivou rychlost a prakticky nehlučný provoz.

Firma Benycargo je jediným evropským výrobcem elektro tříkolek, které mají homologaci pro provoz po veřejných komunikacích. Na své korbě uvezou více jak 400 kilogramů, na dobití baterie, které vyjde na pouhých 6 Kč, ujedou 70 kilometrů! Benycargo disponuje hlavní provozovnou ve Větrném Jeníkove.

Skvělé elektro tříkolky Benycargo si budete moci sami vyzkoušet ve středu 31. srpna od 17:00 na stadiónu FC Vysočina v rámci Dne fanousků!

www.benycargo.cz


Pokračovat na další článek:

Ivan Čermák: Během podzimu nám chyběla větší zkušenost

Starší dorost FKM Vysočina Jihlava B hrající 2. nejvyšší dorosteneckou soutěž MSDL se po první půlce sezóny nachází na 14. příčce se stejným ziskem bodů jako předposlední celek tabulky. Zeptali jsme se proto jeho hlavního trenéra Ivana Čermáka, jak je spokojený s uplynulým podzimem a také např. k jakým změnám dojde v kádru přes zimní přestávky?