Turné FCV po školách: ŽS Seifertova | FC Vysočina Jihlava
Turné FCV po školách: ŽS Seifertova
FC Vysočina dnes pokračoval v turné po základních školách našeho regionu. Před domácím zápasem proti Viktorii Plzeň navštívila dvojice Tomáš Marek – Vojtěch Přeučil jihlavskou základní školu Seifertova. Po šesté vyučovací hodině zde davu školou povinných dětí rozdávali své autogramy, podpisové kartičky a též vstupenky na nadcházející duel. Jejich zásoby vzaly poměrně rychle za své.

FC Vysočina touto cestou vyzývá všechny školy nejen z okresu Jihlava, ale i z celého Kraje Vysočina, aby případný zájem o totožnou návštěvu fotbalistů prezentovali marketingovému manažerovi klubu Miroslavu Fuksovi – tel.: 607 628 868, e-mail: fuks@psj.cz. Děkujeme.

  • fotografie z akce najdete ZDE


Pokračovat na další článek:

Jiří Lerch: Inkasovat ve 4. minutě? To se prostě nesmí stávat!

Jarní předehrávka v Táboře přinesla z hlediska vývoje skóre i času vstřelení branek prakticky navlas shodný průběh, jako úvodní domácí podzimní duel FCV s Táborskem. Tedy brzká branka soupeře a gólová pojistka v nastaveném čase. Jak zopakování porážky 2:0 (1:0) z lavičky viděl kouč Jiří Lerch?