S bodem z Jablonce jsme spokojeni, řekl probuzený jihlavský střelec Jungr | FC Vysočina Jihlava
S bodem z Jablonce jsme spokojeni, řekl probuzený jihlavský střelec Jungr
Trápení, smůla a částečně i zoufalost. Jihlavský podhrotový fotbalista Marek Jungr v zimní přípravě dával branky o sto šest. Jenže přišla jarní část první ligy a gól ne a ne vstřelit. Ale dočkal se. Ve čtvrtém kole od konce svým zásahem vybojoval v Jablonci pro Jihlavu již čtrnáctou remízu. "Je to už třetí zápas po sobě, kdy vedeme a pak si necháme dát hned gól," litoval hostující hráč. "Ale s bodem jsme asi spokojení," dodal.

Po minulém kole s Duklou Praha jste zpytoval svědomí, že se vám nedaří. Vaše střelecké trápení jste ale prolomil ve správnou chvíli. Je to cenný bod?
My jsme s ním asi spokojení. V prvním poločase jsme měli čtyři, možná pět tutových šancí. Kdybychom je proměnili, mohlo to vypadat jinak. Byli jsme hodně nebezpeční. A ve druhé půli jsme dali gól, ale pak se stáhli. Už je to třetí zápas po sobě, kdy vedeme a pak, během pěti deseti minut, si hned necháme dát gól. To nás dostává dolů, což potvrdilo, že jsme se od té doby víceméně bránili.

Proč tomu tak je?
Možná to z nás po tom našem vstřeleném gólu spadne. Asi si myslíme, že už to dovedeme k vítězství. Jenže většinou se prosadí i soupeř. Navíc skoro pokaždé ze standardních situací.

  • kompletní rozhovor naleznete ZDE

Pokračovat na další článek:

Marek Jarolím: Předvedli jsme dominantní a fotbalový výkon

Vyhrát dva domácí v řadě vždy představuje velmi složitý a ošidný úkol. Fotbalisté FC Vysočina to však v Chance Národní Lize zvládli a díky shodně pátečním výhrám 2:1 nad rezervami Slavie a Baníku poskočili v tabulce na metu 33 bodů. Kouč Marek Jarolím po důležitém a zaslouženém vítězství neskrýval spokojenost.