V září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.Využijte předprodej vstupenek na Sokolov! Brzkým nákupem ušetříte!JIH - SOK 3:1, 11.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina se veze na vítězné domácí vlně, kterou nebude chtít opustit ani proti Sokolovu! Nenechte si ujít důležitý duel proti houževnatému soupeři, který vypukne v pátek v 18 hodin! Buďte u toho, vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky?
30.9.Holky v poháru rozstřílely Klokanky!JIH - BOH 9:1, 1.kolo | Miroslav FuksŽenský tým o víkendu nastoupil do úvodního kola poháru. Na domácí půdě se střetl s Bohemians a rozdíl jedné soutěže byl na hřišti od počátku znát. Naše holky Klokanky rozstřílely 9:1 (6:0), když hattrick zaznamenala Marie Fatrdlová, dvakrát se trefila Monika Šanderová a po jedné brance zaznamenaly Annika Macháčková, Natálie Soukupová, Bára Petrašová a Irena Stibůrková.
29.9.Cenný bod ze Žižkova trefil Tomáš Smejkal ZIZ - JIH 1:1, 10.kolo | Miroslav FuksVysočina zastavila sérii venkovních porážek a z horké půdy Viktorie Žižkov veze cenný a zasloužený bod za remízu 1:1 (0:0). Nerodil se však lehce, neboť Viktoria šla ve druhém poločase do vedení po trefě Súkenníka. Alespoň bod pro Jihlavu zajistila přesná střela z levačky kanonýra tohoto týdne Tomáše Smejkala. Vysočina se tak po 10. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY propadla na 3. příčku tabulky.
29.9.Radim Kučera: Některé individuální výkony mne nepotěšilyZIZ - JIH 1:1, 10.kolo | Miroslav FuksVysočina se opět přesvědčila, že na Žižkově se hraje těžce. Do Prahy přijela s jasným cílem po dvou venkovních porážkách znovu získat body ze stadiónu soupeře a to se jí nakonec podařilo. Byl s bodem spokojen i jihlavský kouč Radim Kučera?
29.9.Hlasujte pro Hráče měsíce září 2019Miroslav FuksNa webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc září. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.
29.9.U18: Po prohrané půli otočili derby s PelhřimovemJIH - PEL 5:2, 9.kolo | Miroslav FuksDorostenecké „béčko“ se i po 9. odehraném kole udrželo na vítězné vlně, ovšem v divizním derby proti Pelhřimovu poprvé v sezóně prohrálo první poločas – 0:2. Druhé dějství však patřilo Vysočině, která duel otočila třemi brankami Pavla Vacka a góly Pavla Samka a Adama Saviho – 5:2.
29.9.Juniorka v Tasovicích ztratila první bodyTAS - JIH 3:3, 9.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým, v sestavě se čtveřicí hráčů, kteří dopoledne byli na lavičce na Žižkově, ztratil první body v novém ročníku. V Tasovicích, v sestavě s několika bývalými znojemskými hráči včetně exjihlavského Tomáše Cihláře, remizoval 3:3 (1:1), když dvakrát vyrovnával vedení soupeře a skóre dal konečnou podobu v nastaveném čase Vojtěch Křišťál. Další jihlavské branky vstřelili David Šteffl a Matěj Koubek.
29.9.U19 slaví výhru proti HlučínuJIH - HLU 3:2, 9.kolo | Zuzana MichalkováStarší dorost si v utkání proti Hlučínu připsal další výhru. Po vlastním gólu hostí v 13. minutě zvyšoval na 2:0 Karel Pojezný. Následovaly dvě branky hostujícího celku, které zápas srovnaly. V 87. minutě ale o dalších třech bodech Vysočiny rozhodl Jiří Šrámek.
27.9.Náročný „anglický“ týden završíme v neděli na ŽižkověZIZ - JIH 1:1, 10.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina v neděli završí náročný „anglický“ týden. Po veledůležité domácí bitvě proti Brnu a atraktivním středečním pohárovém měření proti Spartě se v neděli představí pod Žižkovským vysílačem. Čeká je těžké dopolední utkání proti tradičnímu soupeři, který do tohoto ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY skvěle vstoupil a výborně si vede i v MOL Cupu.
25.9.Vysočina byla Spartě vyrovnaným soupeřem, favoritovi těsně podlehlaJIH - SPA 1:2, 3.kolo | RedakcePutování FC Vysočina MOL Cupem skončilo před branami elitní šestnáctky. Na jihlavském stadiónu po velmi dobrém výkonu a vyrovnaném průběhu podlehla velké favoritovi a slavnému celku z Letné - Spartě Praha. Hosté šli do vedení díky Kozákovi, ale Tomáš Smejkal záhy srovnal. Ve druhém dějství se štěstí v závěru přiklonilo hostů, kteří se po brance Haška mohli radovat z postupu - 1:2 (1:1).
25.9.Radim Kučera: Rozhodně jsme pro Spartu nebyli lehký soupeřMiroslav FuksFotbalová Vysočina výkonem a nasazením opět potěšila své fanoušky. I v kombinované sestavě sehrála proti Spartě Praha zcela otevřenou a vyrovnanou partii a v závěru jí dělily jen centimetry od prodloužení pohárové bitvy. Co k duelu řekli jeho aktéři? Jak jej viděli trenéři Radim Kučera a Václav Jílek?
24.9.FCV bude ve středu bojovat o pohárový postup proti Spartě!JIH - SPA 1:2, 3.kolo | Miroslav FuksPět dnů po vydařeném ligovém derby proti Zbrojovce Brno se fanoušci FC Vysočina mohou těšit na další atraktivní utkání. Ve středu 25. září se v Jihlavě od 17:00 hodin představí slavný klub z Letné - Sparta Praha! Ve hře bude postup mezi 16 nejlepších týmu národního poháru MOL Cup.
23.9.U19 veze tři body z ProstějovaPRO - JIH 0:4, 8.kolo | Zuzana MichalkováStarší dorost odehrál v neděli 8.kolo podzimní části a opět veze 3 body! Tentokrát je vybojoval na půdě Prostějova. Skóre zápasu otevřel ve 47. minutě Jiří Šrámek. V 83. minutě přidal druhou branku Fares Shudeiwa a následně dvě minuty na to přidal svůj druhý gól v zápase Jiří Šrámek a navýšil tak na 0:3. A na konečných 0:4 upravil stav utkání v 88. minutě Tomáš Franěk.
22.9.Dorost B udržel vítěznou vlnu i po utkání na Spartě BrnoSBR - JIH 2:3, 8.kolo | Miroslav FuksNejen dospělé "béčko" FC Vysočina vládne Moravskoslezské Divizi s plným počtem bodů. Platí to i pro dorost, který vítěznou sérii natáhl na osm utkání. Poslední tříbodový zisk se zrodil v náročném duelu na půdě Sparty Brno, který naši mladíci vyhráli 2:3 (0:2) po dvou trefách Adama Saviho a jedné brance Mirka Malaty.
22.9.Využijte předprodej vstupenek na Spartu Praha! JIH - SPA 1:2, 3.kolo | Miroslav FuksVe středu do Jihlavy přijede Sparta! Nenechte si ujít atraktivní pohárovou bitvu FC Vysočina proti slavnému letenskému celku! Duel MOL Cupu vypukne v 17 hodin a vy byste měli být u toho! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky?
22.9.Ženský tým podlehl na půdě HodonínaHOD - JIH 4:1, 4.kolo | Miroslav FuksAni ženský tým FC Vysočina nesebral první body v novém ročníku Moravskoslezské ligy celku Hodonína. Naše holky selhávaly v koncovce, naopak domácí vytěžily v minima maximum a zvítězily 4:1 (2:0). Na 3:1 korigovala Jana Paulíčková.
21.9.Vysočina nastoupí v dresech Charity i s Tvou jmenovkou!Miroslav FuksStále je v nabídce dostatek speciálních dresů, které mohou ve veledůležitém domácím utkání proti Pardubicím nést tvoje jméno či přezdívku! Za exkluzivní dres zaplatíš jen 1.500 Kč a po utkání ti jej osobně předá hráč FC Vysočina! Celá částka přitom poputuje klientům Oblastní charity Havlíčkův Brod a Jihlava. Neváhejte, podpořte charitativní projekt a získejte výjimečný dres FCV! Rezervace přijímáme nejpozději do pátku 26. září.
21.9."Béčko" udrželo 100% bilanci i v okresním derby proti Staré ŘíšiJIH - STR 4:2, 8.kolo | Miroslav FuksJihlava dnes dopoledne hostila už druhé divizní okresní derby v rozběhlé sezóně. Lídr tabulky - juniorka FC Vysočina - sehrál náročný duel proti 3. celku soutěže - Staré Říši. Domácí mladíci vždy dokázali rychle zareagovat na branku soupeře a nakonec zvítězili 4:2 (2:1), čímž i po 7. kole udrželi 100% bodovou bilanci. Dvakrát se trefil David Šteffl a po jedné brance přidali Vojtěch Křišťál a Filip Novotný.
20.9.Další drama až do konce! Brno jsme porazili zaslouženě 3:2!JIH - BRN 3:2, 9.kolo | RedakcePátý domácí zápas FC Vysočina v aktuálním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a pátá výhra! Tentokrát se zrodila ve veledůležitém duelu o "šest" bodů proti Zbrojovce Brno! Vítězství domácích bylo zasloužené, ovšem rozhodl o něm až minutu před koncem svým prvním ligovým gólem Tomáš Smejkal. Vysočina sice vedla už 2:0 díky trefám Lamina Jawa a Stanislava Klobásy, ovšem brněnský celek nechala vyrovnat. Konečné slovo ale měla Jihlava - 3:2 (1:0)!
20.9.Radim Kučera: Opět se ukázala morální síla našich hráčůJIH - BRN 3:2, 9.kolo | Miroslav FuksVysočina zvítězila ve šlágru FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nad Brnem! Velkou radost z tříbodového zisku v derby měl samozřejmě i kouč Radim Kučera, kterého trápila série tří porážek z dosavadních přípravných či ligových utkání proti Zbrojovce. Co všechno sdělil novinářům na tiskové konferenci po strhující páteční bitvě?