V srpnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Hlasujte pro Hráče měsíce srpna 2019Miroslav FuksNa webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc srpen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.
31.8.Juniorka dominovala na půdě Bystřice nad PernštejnemBYP - JIH 0:6, 5.kolo | Miroslav FuksDivizní "béčko" si po domácí pětibrankové výhře nad Břeclaví s chutí zastřílelo i v krajském derby na stadiónu v Bystřici nad Pernštejnem. Díky dvěma brankám Ladislava Kolčavy a trefám Vojtěcha Křišťála, Matěje Koubka, Tomáše Svobody a Jakuba Rezka zvítězilo výrazně 0:6 (0:3). Po 4 kolech si tak nadále drží plný počet bodů.
30.8.Vysočina z Hradce Králové odváží porážku 4:2 HRA - JIH 4:2, 7.kolo | Miroslav FuksVysočina nezvládla ani druhý venkovní zápas v řadě. V důležitém duelu v Hradci Králové byla v první půli lepším celkem a šla do vedení díky zakončení Stanislava Klobásy. Jenže Vlkanova ze sporně nařízené penalty vyrovnal a další šance FCV již zůstaly nevyužity. Naopak domácí Prekop se ve vyrovnané druhé půli dokázal prosadit a na jeho trefu navázal Vlkanova. Hosté se však nevzdali a Matěj Koubek dokázal ještě snížit. Nebylo to však nic neplatné, neboť Vlkanova v závěru završil svůj hattrick a konečný divoký stav 4:2 (1:1).
30.8.Radim Kučera: Domácí vytěžili z minima maximum HRA - JIH 4:2, 7.kolo | Miroslav FuksZatímco po utkání ve Varnsdorfu byl kouč Radim Kučera s výkonem svého týmu velice nespokojen, tak po duelu v Hradci Králové byly jeho pocity významně odlišné. Nic to však nemění na faktu, že ani ze stadiónu Pod lízátky jeho svěřenci bodový zisk odvézt nedokázali a na půdě jednoho z aspirantů postupu utrpěli nepříjemnou porážku. Jak jihlavský lodivod duel zhodnotil?
29.8.V září opět Hledáme fotbalové hvězdičky! Liga ve znamení projektu Můj první gólFAČROsmé kolo základní části FORTUNA:LIGY a sedmé kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY budou bude po několika měsících opět věnovány projektu Můj první gól, jehož hlavním posláním je podpořit malé fotbalistky a fotbalisty v jejich fotbalových začátcích. Jako obvykle nebude chybět před každým ligovým zápasem tradiční nástup hráčů a malých fotbalových nadějí v tričkách s logem projektu.
29.8.Dorost B veze cennou výhru z HodonínaHOD - JIH 1:3, 2.kolo | Miroslav Fuks"Béčko" staršího dorostu nezaváhalo ani ve čtvrtém divizním duelu sezóny, když veze cenný tříbodový zisk z náročného utkání v Hodoníně - 1:3 (0:2). Jihlavské branky zaznamenali Štěpán Buršík, Adam Savi a Roman Hlaváč.
28.8.Důležitý páteční TV duel: FC Vysočina v Hradci KrálovéHRA - JIH 4:2, 7.kolo | Miroslav FuksV pátek čeká FC Vysočina další enormně důležitý duel v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Od 18:00 hodin se před kamerami ČT Sport představí na půdě jednoho z favoritů na postup a aktuálně 5. celku vyrovnané tabulky – FC Hradec Králové. Dokáže navázat na dubnové vítězství na stadiónu Pod lízátky?
28.8.U19 získal v Líšni plný bodový ziskLIS - JIH 0:2, 4.kolo | Zuzana MichalkováStarší dorost v Líšni bodoval a připisuje si tak další vítězství. Líšeň přehrál 0:2 (0:1). Do vedení šel tým trenéra Prokopce ve 20. minutě díky trefě Václava Havlína a na 2:0 zvyšoval v 70. minutě Jan Růžička.
25.8.Premiéra Dětské Fanzóny vyšla na výbornouMiroslav FuksV páteční atraktivní fotbalové přestřelce by rozhodně neměla zaniknout vydařená premiéra Dětské Fanzóny FC Vysočina! Ve vyhrazené části sektoru B5 přivítala první desítky dětí, které si užily zajímavý program, vyzkoušely si fotbalové fandění a odnesly si z utkání nejen dárečky, ale hlavně jedinečné zážitky!
25.8.Dorost B zvítězil i ve 3. kole - na půdě LíšněLSB - JIH 1:4, 4.kolo | Miroslav FuksStarší dorost B nastoupil k třetímu utkání v rámci Moravskoslezské Divize na půdě "béčka" Líšně a znovu potvrdil roli favorita. Po remízové první půli svoji převahu ve druhém dějství vyjádřil i gólově - 1:4 (1:1). Hattrick zaznamenal Jiří Jiroušek a jednou se trefil Roman Hlaváč.
24.8.Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půliJIH - BRE 5:0, 4.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0).
23.8.Vysočina v ofenzivní podívané vydřela tři body v 89. minutě!JIH - LIS 3:2, 6.kolo | RedakceDuel druhého a třetího celku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídl ofenzivní podívanou a velmi náročný zápas pro domácího favorita. Vysočina se proti podzimnímu překvapení pořádně nadřela, aby Líšni připravila první porážku v sezóně. Přitom po brankách Stanislava Klobásy a Rajmunda Mikuše vedla 2:0 a zdálo se, že míří k poklidnému vítězství. Jenže brněnský celek dokázal v 87. minutě vyrovnat. Jihlavský tým se však vzchopil a minutu před koncem strhl tři body na svoji stranu po vydařené ráně Matúše Lacka 3:2 (1:0)!
23.8.Kučera: Mužstvo ukázalo charakter a silnou touhu po vítězstvíJIH - LIS 3:2, 6.kolo | Miroslav FuksNervová soustava fanoušků, hráčů a hlavně pak trenérů dostala v závěru utkání FCV vs. Líšeň pořádně zabrat! Csaplárova past opět zafungovala, ovšem výhru domácím nakonec nevzala. Ti si ji vzali zpět minutu před koncem hrací doby! Jak ofenzivní bitvu a gólovou přestřelku okomentovali oba trenéři?
22.8.Vysočina v pátek nastoupí proti překvapení podzimu - Líšni!JIH - LIS 3:2, 6.kolo | Zuzana MichalkováV 6. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítá Vysočina na domácí půdě soupeře, který zatím překvapuje ve všech směrech. V pátek 23. srpna od 18:00 hodin se popereme o 3 body s mančaftem, který v podzimní části ještě ani jednou neprohrál. Tím týmem není nikdo jiný, než nováček soutěže SK Líšeň!
22.8.Křivánek, Matulka a Martin Pavlík míři na hostování v MSFLMiroslav FuksTrojice perspektivních odchovanců Akademie FC Vysočina míří na podzimní hostování v MSFL. Cenné zkušenosti v třetiligových duelech budou sbírat krajní obránce či záložník Martin Pavlík (roč. 1999) ve Velkém Meziříčí, křídelník nebo útočník Radek Křivánek (roč. 2000) ve Vyškově a také křídelník Radek Matulka (roč. 1999), jenž pokračuje v působení v SFK Vrchovina.
19.8.Radim Kučera: Na hráče jsem opravdu hodně naštvanýVAR - JIH 2:1, 5.kolo | Zuzana MichalkováVysočina v 5.kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY poznala poprvé od startu soutěže hořkost porážky. Z dalekého Varnsdorfu odjíždí bez bodů a soupeř se tak díky jejímu mdlému výkonu dočkal prémiového vítězství. Jak hodnotí výkon svých svěřenců trenér Radim Kučera?
19.8.Mladší dorost U17 zvítězil nad ZlínemJIH - ZLB 6:3, 3.kolo | Zuzana MichalkováMladší dorost U17 pod vedením kouče Kamila Průši porazil na domácí půdě FC Fastav Zlín "B" 6:3 (2:2). Hned v úvodu zápasu se ve 4. minutě prosadil Lukáš Fila, poté přišly dvě branky hostí, na které ve 30. minutě reagoval vyrovnávací brankou Štěpán Buršík. V 57. zvýšil na 3:2 Tomáš Bulička, v 62. minutě přidal další branku Dominik Homola a následně v 65. minutě opět skóroval opět Lukáš Fila. V 70. minutě hosté upravili stav na 5:3. Následně se v 89. minutě trefuje opět Lukáš Fila a může se tak radovat z hattricku.
19.8.U19 vítězně proti ZlínuJIH - ZLB 5:1, 3.kolo | Zuzana MichalkováStarší dorost U19 vyšel z utkání s FC Fastav Zlín B vítězně poté, co předvedl dobrý výkon. V 31.minutě se prosadil Václav Havlín, následně ve 36. minutě Jan Růžička, ve 44. minutě přidal svou druhou branku v zápase Václav Havlín a zvýšil tak na 3:0. V 70. minutě snížil na 3:1 Knedla, v 76. minutě na tuto branku odpověděl svojí trefou Blokeš. Následně zpečetil svůj hattrick v zápase Václav Havlín a upravil tak konečný výsledek na 5:1.
18.8.Vysočina potvrdila, že ve Varnsdorfu neumí – podlehla 2:1VAR - JIH 2:1, 5.kolo | Miroslav FuksVysočina v pátém kole nového ligového ročníku utrpěla první porážku. A příliš nepřekvapí, že se tak stalo na neoblíbeném stadiónu FK Varnsdorf. Jihlavský favorit zde jen prohloubil svoji špatnou bilanci, když proti skvěle bojujícímu soupeři nadále čeká na vítězství. V 53. minutě dosavadní neprůstřelnost gólmana Vejmoly v této sezóně pokořil Schön, chvíli poté zvýšil Micovčák a pouze korigující branku zaznamenal Stanislav Klobása.
18.8.Juniorka ve Ždírci otočila nepříznivý stav a veze vítězstvíZDI - JIH 1:2, 3.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým sehrál první venkovní divizní zápas na stadiónu ve Ždírci nad Doubravou. Přes vedení domácího celku dokázal nepříznivý stav otočit a navázat tak na úvodní domácí výhru - 1:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenali Ladislav Kolčava a Radek Křivánek.